User Tag List

+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çamlıca camisinin cuma hutbesinde ne işi var demeyin

Süper Moderatör manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    39
    56 mesaja 62 teşekkür aldı
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Çamlıca camisinin cuma hutbesinde ne işi var demeyin

Çamlıca camisinin cuma hutbesinde ne işi var demeyin

Türkiye öyle bir ülke oldu ki artık her şey nizamından çıktı. Diyanet Erdoğan'ın siyasallaştırdığı Çamlıca camisini bugün yani 3 mart 2019 cuma günü bütün camilerde cuma hutbesine konu etti.

Yani Erdoğan çamlıca camisini diyanet kanalı ve camiler kanalı ve hutbeler aracılığı ile reklam etmeye devam ediyor.

İstanbul'ın ilçelerinden akp teşkilatları otobüsler tutarak akp fanatiklerini çamlıca camisine bedava götürüyor.

Çamlıca camisi sanki akp nin örgüt yuvası haline dönüştü. Ben şahsen orada kılınacak namazların kabul olacağını düşünmüyorum. Bu cami Allah rızası için değil oy ve siyasi şov maksadı ile açıldı.

Çamlıca camisi nedense bana Peygamerimizin münafık yuvası diyerek yıktırdığı MESCİD-İ DIRAR'I HATIRLATIYOR.

Aziz Müslümanlar!

Ramazan-ı şerifin en bereketli yaşandığı mekanlar, mümin gönüllerin huşû içinde Rableri huzurunda divan durduğu camilerimizdir. Her türlü benlik duygusundan arınarak kulluğumuzu Allah’a arz ettiğimiz camilerimiz, şehirlerimizin ruhu, mahallemizin kalbidir. Camilerimiz aziz milletimizin gayret ve fedakârlıkları, maddî ve manevî destekleriyle inşa edilmektedir. Bugün ülkemiz genelinde sayısı doksan bini bulan camilerimizden yükselen ezanlar istiklalimizin sembolü, istikbalimizin umududur. Bu camilerimizden biri de Türkiye’nin en büyük camii olarak inşa edilen ve bugün resmi açılışı yapılacak olan İstanbul Büyük Çamlıca Camii’dir. Bu vesileyle geçmişten günümüze camilerimizin imar, inşa ve ihyasına öncülük eden, destek olan, yardımda bulunan bütün hayır sahiplerini şükranla yâd ediyoruz.

2. manifesto üyemize teşekkür edenler:
    redyellow (04.May.2019)

+ Konuya Cevap Yaz