AKP içinde küskünler yeni parti kuracakmışlar. Erdoğan'a karşı harekete geçecekler miş..

Bu isimlere sormak istiyorum? Hangi yüzle milletten oy isteyeceksiniz?

Ülkenin bu hale gelmesinde Erdoğan kadar kendileri de suçlu değil mi?

Erdoğan'ın ve Erdoğan ailesinin bu ülkeye yaşattığı yıkımda hayal kırıklığından en az onlar kadar payları olanlar milletten hangi yüzle oy isteyecek?

Ahmet Takan güzel yazmış, bakın ne demiş...

"Boş yere umutlayın, isimler aynı kafa yapıları aynı her şey aynı. Aynı tas aynı hamam" diye yazan Takan, "Türkiye'nin bugün içine düştüğü tüm açmazların tüm sorunların en az R. Erdoğan kadar sorumlu paydaşları. Kim bunlar?.. Erdoğan'a bugün kazan kaldıran, AKP'deki yeni oluşumcular... Abdullah Gül ile beraber hareket eden tayfa... En kaotik dönemlerde, masaya yumruğu vuramadılar, Erdoğan'ın karşısına geçip yanlışları söyleyemediler. Koltuklarını ve diğer menfaatlerini kaybetmekten korktular. "Sen bu hataları yapmaya devam edersen biz yokuz" bile diyemediler. Türkiye'nin felaketlere, ahlaksızlığa, kirliliğe sürüklenmesine hep seyirci kaldılar. Erdoğan, onlara kapıyı gösterince bile korkularından kıpırdayamadılar.

Evet aynen KATILIYORUM ve ekliyorum

Ayakkabı kutularından çıkan milyon dolarlar için tek kelime etmeyenler, Erdoğan Reza Zarrab'a hayırsever iş adamı derken ağzını açamayanlar, ZAFER Çağlayan'ın yüzmilyarlarca liralık Zarrab saatine ses çıkaramayanlar, damadın ekonomi bakanı yapılmasına ağzını açmayanlar, işsizlik yolsuzluk için tek kelime edemeyenler, Suriye meselesinde bugüne kadar Erdoğan'a bir kere bile yanlış yapıyorsun diyemeyenler.. Mültecileri ülkeye doldururken ne oluyoruz diyemeyenler, sadece bir bankada hesabı olduğu için yada bir okulda öğretmen olduğu için işinden ekmeğinden edilenler için ağzını açamayanlar, apo mektubuna ses çıkaramayanlar, Öcalan'ın trt de röportaj yapmasını sadece izleyenler..

SAHİ HANGİ YÜZLE MİLLETTEN OY İSTEYECEKSİNİZ?