İsim:  DARBE.jpg
Görüntüleme: 143
Büyüklük:  43.0 KB (Kilobyte)

15 TEMMUZ 2016

Erdoğan'a başkanlık yolunu açan sözde darbe girişimi özde ise kanlı bir silahlı terör kumpası..

Neler yaşandı, yaşanmayan neler vardı.. Perde arkasında kimler tezgahladı amaçları neydi? Kimleri nerede ve nasıl kullandılar..

Darbe atmosferi geride kaldıkça darbe ile ilgili gerçekler de bir bir ortaya çıkmaya başlıyor...

Köprüde vurulan öldürülen vatandaşlarımıza kim ateş etti?

Darbe gecesi Boğaziçi köprüsünde olan kişi anlatıyor..

ASKERLER HALKA ATEŞ AÇMADI HAVAYA SIKIYORLARDI, HGS BİNASININ ORDAN BAŞKALARI HALKI TARADI

Köprüdeki askerlerin halkın üstüne kurşun sıktığı iddiaları reddeden Karaman, 'sadece askerlerin havaya sıktığını gördüm." dedi.

Eyup Karaman şöyle devam etti: "Halkın üzerine yan taraftaki HGS bakiye yükleme binasının olduğu yerden ateş açıldı. Ateş edenler asker değildi. Saat gece iki gibiydi. Askerler havaya sıkıyordu ancak oradan halka ateş açıldı, ben kıvılcımları orada gördüm. O gece orda sakallı cübbeli adamlar gördüm. Bu kişilerin elinde Kalaşnikof silahları vardı. Bu silahlar terörist silahıdır, Şırnak'ta askerlik yaptım ben. Nereden buldular, bu insanlara bu silahları kim verdi? Bu sakallı insanlar bizim insanımız değildi."