User Tag List

+ Konuya Cevap Yaz
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ihvanforum.org da banlanmaktan bıkmayan redyellow :)

Süper Moderatör manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    43
    61 mesaja 67 teşekkür aldı
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ihvanforum.org da banlanmaktan bıkmayan redyellow :)

Ahaaa ha redyellow, kaç sene oldu senin yazılarını takip etmeye başlayalı bilmiyorum ama 30 yaş üzeri forumcuların hemen hemen hepsi senin rumuzunu bilir. @redyellow
    İsim:  1.jpg
Görüntüleme: 88
Büyüklük:  35.8 KB (Kilobyte)

İsim:  2.jpg
Görüntüleme: 81
Büyüklük:  22.3 KB (Kilobyte)

Kervan dizmediğin forum yok gibi. AKP trolü moderatör Mehmet senin banlayınca aslında anlaman gerekirdi. Enes ihvanforum.org da her türlü akp propagandası yapılmasına ve akp karşıtı yazılara izin verilmemesine bir zemin hazırlamıştı. Büşra'ya forumu kakalayınca durumun farklı olacağını düşünmüş olmalısın ama Büşra'da aynı karaktersizlikte yol almayı tercih etti.

Sabahtan akşama kadar akp yalakalığı yapsan bu forumun bekası için sorun olmaz ama iktidar karşıtı yazılar yazarsan forumun bekası tehlikeye girer , Büşra'nın çalışmayan kafası böyle söylüyor. Çünkü AKP ve trollerinin yapabileceklerinden korkuyorlar. Baksana kadın forumun bekası için kocasını bile boşayacak duruma gelmiş Ne bekaymış bee bunların bekaları akp iktidarına bağlı akp iktidardan gidince ilk kapatılacak forumların da başında geliyorlar

Bu korku aslında tüm ülkede aman ağzını açma seni de tutuklarlar malına el koyarlar işten atarlar..

Bu korkuya teslim olmuş vaziyetteler. Bence banın kaldırılmasından sonra geri dönmen bile büyük hata idi. Şimdi bunun bir hata olduğunu anlamış olman gerekir. Zehirlenmiş zihniyetlerin doğru yolu bulma şansı yoktur. Bırak ne halleri varsa görsünler.
    Sabahtan akşama boş paylaşımlarla vakit geçirsinler şimdilerde Türkiye yeni bir yola giriyor bu tip trollerin altın çağı sona eriyor.

Moderator
    Ettiği Teşekkür
    107
    31 mesaja 33 teşekkür aldı
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben GÖRÜŞLERİMİ her ortamda yazarım, hazmeden hazmeder, hazmetmeyen gerekeni yapar, o onların sorunu.

Hazmetmeyen var diye ben görüşlerimi yazmaktan çekinmem.

Ben her banlandığım yere bir daha dönmeseydim şimdi hiç bir forumda yazmıyor olurdum, çünkü hemen her forumda benim hazımsızlarım olmuştur, defalarca banlanmışımdır.

ŞAHSİ meseleleriniz, bilgileriniz, GIYBETLERİNİZ beni ilgilendirmez.

BEN GÖRÜŞLERİMİ YAZARIM!

Yazabildiğim sürece YAZMAYA DEVAM EDERİM.

Gereksiz, lüzumsuz bir başlık olmuş bu başlık.

3. redyellow üyemize teşekkür edenler:
    Admin (30.April.2018)

Süper Moderatör manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    43
    61 mesaja 67 teşekkür aldı
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben GÖRÜŞLERİMİ her ortamda yazarım, hazmeden hazmeder, hazmetmeyen gerekeni yapar, o onların sorunu.

Hazmetmeyen var diye ben görüşlerimi yazmaktan çekinmem.

Ben her banlandığım yere bir daha dönmeseydim şimdi hiç bir forumda yazmıyor olurdum, çünkü hemen her forumda benim hazımsızlarım olmuştur, defalarca banlanmışımdır.

ŞAHSİ meseleleriniz, bilgileriniz, GIYBETLERİNİZ beni ilgilendirmez.

BEN GÖRÜŞLERİMİ YAZARIM!

Yazabildiğim sürece YAZMAYA DEVAM EDERİM.

Gereksiz, lüzumsuz bir başlık olmuş bu başlık.
    Ben kendi fikrimi söyledim, ülkede hala bazı özgürlükler henüz yasaklanmış değil dönmek yada dönmemek kısmı seni ilgilendirir. Ayrıca gıybet sayılmaz bana kalsa. Aşikar bir ifşaat

Moderator
    Ettiği Teşekkür
    107
    31 mesaja 33 teşekkür aldı
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendi fikrimi söyledim, ülkede hala bazı özgürlükler henüz yasaklanmış değil dönmek yada dönmemek kısmı seni ilgilendirir. Ayrıca gıybet sayılmaz bana kalsa. Aşikar bir ifşaat
    Giybet neydi; AŞİKAR OLANI SÖYLEMEK.

AŞİKAR; OLMAYANI söylemek neydi; İFTİRA.

HİÇ GEREK YOK.

HERKES KENDİ YOLUNA manifesto.

Yanlış yapana Allah ıslah etsin der geçerim.

+ Konuya Cevap Yaz