User Tag List

+ Cevap Ver
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kur'an Kursunda erkek çocuğa cinsel taciz

manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1073
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10

Kur'an Kursunda erkek çocuğa cinsel taciz

AĞRI’da İmam Buhari Yatılı Erkek Kuran Kursu’nda kalan 9 yaşındaki U.P. adlı erkek öğrenci, Kuran hocası olan 17 yaşındaki Y.K.’nin tecavüzüne uğradı.

Mağdur U.P.’nin yetim kaldığı için bu yurda verildiği ortaya çıktı. U.P., bir yıldır Y.K. ile kursta kaldığını belirterek, “Y. abim bize yurtta Kuran öğretiyor. Beni odasına götürüp kapıyı üzerimize kilitliyordu. Yatakta dövüş filmi izliyorduk” dedi. Y.K.’nin kendisini dövdüğünü, kimse görmesin diye kapıyı kilitleyip yanağından ısırdığını anlatan U.P., “Boynumu öpüyordu. Beni soyuyor, dövüyordu” dedi.

Gidecek yerim yoktu
    U.P., geçen yıl Kurban Bayramı öncesi Y.K.’nin odanın kapısını kilitlediğini ve kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Y.K.’nin dövmesinden korktuğu için sesini çıkarmadığını kaydeden U.P., “Beni, ‘Kimseye söyleme’ diye tehdit etti. Herkes yüzümdeki morlukları sordu. Y. abi beni tehdit ettiği için söyleyemedim. ‘Düştüm’ dedim” diye konuştu.

Kurban Bayramı’nda kursun boşalmasından yararlanan Y.K.’nin kendisine bir daha tecavüz ettiğini belirten U.P. “Bayramda gidecek yerim olmadığı için yurtta kaldım. Y. abi de kalmıştı. Yalnız kaldığımız için böyle yaptı” dedi.

İddiaları reddeden ve kendisine iftira atıldığını savunan Y.K. cezaevine gönderildi.

25 YIL HAPİSLE DAVA AÇILDI

KURAN kursu hocası Y.K.’ye “çocuğun nitelikli cinsel istismarı, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve yaralama” suçlarından ötürü 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle Ağrı Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Bu arada, yurtta görevli kişiler hakkında da “suçu bildirmeme” suçundan soruşturma yürütülüyor. Avukat Mehmet Mağal, U.P.’nin vücudundaki morlukları gördüğü halde harekete geçmeyen kurs yetkililerinin de yargılanması gerektiğini söyledi.

Gülen cemaati terörist ilan edildikten bu güne bu milletin evlatlarının ırzına geçmeyen vakıf dernek kalmadı gibi. Bunlar bu milletin evlatlarının iyi günleri gibi geliyor daha çok cinsel istismar olayları yaşayacağımızdan eminim. Bu millete de böyle vakıf dernek cemaatler lazım demek ki çoluğunun çocuğunun ırzına geçen vakıflar dernekler tam hak ettikleri durum.

Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı koyamaz. VİCTOR HUGO

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    717
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Bütün tacizciler, ırz düşmanı tecavüzcüler İDAM edilmelidir.

- - - Updated - - -

Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Gülen cemaati terörist ilan edildikten bu güne bu milletin evlatlarının ırzına geçmeyen vakıf dernek kalmadı gibi. Bunlar bu milletin evlatlarının iyi günleri gibi geliyor daha çok cinsel istismar olayları yaşayacağımızdan eminim. Bu millete de böyle vakıf dernek cemaatler lazım demek ki çoluğunun çocuğunun ırzına geçen vakıflar dernekler tam hak ettikleri durum.

Bu yorumunuz biraz saçma, biraz gereksiz olmadı mı?

Öyle yazmışsınız ki sanki bu ahlaksızlığı bu KURUMLAR organize ediyor gibi!

İslam düşmanlarının, kuran düşmanlarının ağzıyla yazmayın derim ben.

SUÇ KİŞİSELDİR.

Bu şerrefsizliğe kurum, dernek, yönetim sahip mi çıkıyor ki kurumu, vakfı vs. suçluyorsunuz?

manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1073
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Bütün tacizciler, ırz düşmanı tecavüzcüler İDAM edilmelidir.

- - - Updated - - -

Bu yorumunuz biraz saçma, biraz gereksiz olmadı mı?

Öyle yazmışsınız ki sanki bu ahlaksızlığı bu KURUMLAR organize ediyor gibi!

İslam düşmanlarının, kuran düşmanlarının ağzıyla yazmayın derim ben.

SUÇ KİŞİSELDİR.

Bu şerrefsizliğe kurum, dernek, yönetim sahip mi çıkıyor ki kurumu, vakfı vs. suçluyorsunuz?
    Her suç kişiseldir, bu kişiler de bu kurumlarda ur gibidir. Para ile ancak bina satın alabilirsin insan yetiştirmek emek fedakarlık ve birikim ister. Dava adamlığı adanmışlık ister kendisi çürük olanlar sağlam nesil yetiştiremez. Bu kurumlar vakıflar dernekler hangi kalitede insanlar tarafından sevk ve idare ediliyor millet çocuğunu kime emanet ediyor manzara ortada. Kısa sürede yaşananlar uzun vadede milletin başına geleceklerin de habercisi.
    Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı koyamaz. VİCTOR HUGO

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    717
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Her suç kişiseldir, bu kişiler de bu kurumlarda ur gibidir. Para ile ancak bina satın alabilirsin insan yetiştirmek emek fedakarlık ve birikim ister. Dava adamlığı adanmışlık ister kendisi çürük olanlar sağlam nesil yetiştiremez. Bu kurumlar vakıflar dernekler hangi kalitede insanlar tarafından sevk ve idare ediliyor millet çocuğunu kime emanet ediyor manzara ortada. Kısa sürede yaşananlar uzun vadede milletin başına geleceklerin de habercisi.
    GENELLEMEN yanlış, bu ülkede binlerce yurt var, binlerce dernek var, onbinlerce kuran kursu var vs.vs.

İslam düşmanlarının, Kuran düşmanlarının oyununa gelerek onların ağzıyla yazmayın. Her sene yazdöneminde belki on milyon çocuk kuran kursuna gidiyor, bu kadar büyük sayı içinde olan (keşke hiç olmasa, keşke sıfır olsa ama maalesef insanın olduğu her yerde bu tür şeyler olmuştur, olabilir) bir iki olay üzerinden kuran kurslarını, yurtları, dernekleri TÜMDEN VE GENELLEME yaparak suçlamanız yanlış, sadece ve sadece islam düşmanlarına hizmet eder bu mantığınız.

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)