User Tag List

+ Cevap Ver
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Redyellow'un Kervan'ı 1899 (02.05.2017) Meğer Bir Leşmiş!!

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    723
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3

Redyellow'un Kervan'ı 1899 (02.05.2017) Meğer Bir Leşmiş!!

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Ve tartışılan konu.

Kerkükde ırak devletinden ayrı İKBY bayrağının, Kürdistan bayrağının tüm kamu kuruluşlarına asılması zorunlu hale getirilmiş, buna uymayanlara ceza gelecekmiş.

Sınırlarımızda bir kürdistan, bağımsız kürt devleti istemeyiz vs. diyoruz ama Türkiyenin tüm tepkilerine rağmen sanki adım adım bu gerçekleşiyor gibi.

Erdoğan “birleşmiş milletler güvenlik konseyinde adalet yok” demiş.

El hak doğrudur.

Yüzde yüz katılıyorum erdoğana.

Birleşmiş milletler 5 devletin kuklası bir kuruluş.

Meğer BİR LEŞMİŞ bunlar!

Suriye ve ırakta 396 sivil YANLIŞLIKLA katledilmiş.

Ben de diyorum ki:

Ey işgalciler, ey zalimler;

Tümünüz YANLIŞLIKLA kahrolun!

Aydınlık gazetesi yazarı sabahattin önkibarın iddiasına ve yayınladığı bir belgeye göre İhlas holding sahibi mücahit örenin 15 temmuz darbesinden ÖNCEDEN haberinin olduğu söyleniyor.

Ve bu iddia günler öncesinden yayınlandığı halde sürekli fetöden bahseden akpli yazar cem küçük hiç bu konudan bahsetmiyormuş.

Susuyormuş.

Çünkü cem küçük tgrtden maaş alıyormuş.

Vay vay vay.

Bu iddialar ne kadar doğru bilemem tabi ama İhlas holdingcilerin, tgrtcilerin son günlerde utanmadan, sıkılmadan, rezilce kutlu doğum haftası fetööööö projesiiii diye zırlamalarının arkasında mutlaka bir bit yeniği var bence, bu iddialar da o bit yeniklerinden bir tanesi olabilir.

Dün 1 mayıs idi.

İşçi bayramı.

Genelde olaysız, patırtısız, gürültüsüz geçti, gayet güzel oldu.

Bir haber dikkatimi çekti.

İstanbulda bir grup otobüse biniyor ve BUGÜN 1 MAYIS DİYEREK PARA VERMEK İSTEMİYORLAR!

Ya Allah aşkına bu nasıl bir kafa, sizin işçi bayramıyla ne alakanız olabilir?

O otobüs şoföre belki günlükle çalışan bir işçi ve işçi bayramında bile tatil yapmadan çalışıyor, ekmek kazanıyor.

Hangi akıllı biz para vermeyiz diye o şoförle tartışıyorsunuz?

Tam bir gerizekalılık örneği bu davranış.

Ve rtük evlilik programları denilen rezilliklerin yasaklanmadığını resmen açıklamış.

Akpnin evlilik programlarını yasaklamaya pek yanaşmayacağını düşünüyordum, çünkü bu programların ağababası olan program akpnin kanalı atvde yayınlanıyor ve burada müthiş rant dönüyor.

Keşke kapatsa da akpyi takdir etsem, tebrik etsem.

Disk genel başkanı "kıdem tazminatımızı leş kargalarına yedirmeyeceğiz" demiş. Diğer sendikalar da kıdem tazminatı konusunda duyarlı davranıyorlar.

Daha önce de yazmıştım, kıdem tazminatı işçi için olmazsa olmazdır, hayat sigortasıdır.

İnşaallah hükümet kıdem tazminatı konusunda işçinin aleyhine bir durum oluşturmaz.

Kıdem tazminatı ile ilgili bir düzenleme yapılacaksa bu mutlaka ama mutlaka işçinin lehine olmalı, kıdem tazminatını patronun insafına bırakmadan tam garanti altına alacak şekilde bir şeyler yapılmalı.

Başbakan yardımcısı numan kurtulmuş "Türkiye'ye karşı faaliyet içerisinde olan terör grubuyla dostlarımızın ve müttefiklerimizin görüntü vermesinin çok şık olmadığını, Türkiye'nin hoşuna giden bir durum olmadığını bir kez daha ifade etmek herhâlde en doğru yoldur" demiş.

Hala dost ve müttefk sanıyoruz demek ki bunları!

Bunlardan dost olmayacağını, bunlardan müttefik olmayacağını bir türlü anlamayacak bizim yöneticilerimiz.

İstanbulda 1 mayıs gösterilerine ellerinde kürdistan bayrağıyla katılmak isteyen gruba polis müdahale etmiş.

Grup "barzani istanbul ve ankara havaalanlarında bu bayrakla karşılandı" diye itiraz etmişler.

Gerçekten garip bir durum değil mi, bu bayrağı barzaninin ziyareti sırasında resmen göndere çekiyoruz ama aynı bayrağı kerkükte çekmek istediklerinde, istanbulda 1 mayısda kullanmak istediklerinde itiraz ediyoruz.

Ülkemizin yöneticileri bu konuda çelişki içinde, kafaları karışık!!!

Bu bayrağı kabul ediyorsan, havaalanında göndere çekiyorsan kerküktekine, istanbulda gösteridekine niye itiraz ediyorsun?

Yok bu bayrağa itiraz ediyorsan o zaman havaalanında niye göndere çektirdiniz???

manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1079
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Türkmen şehri Kerkük Kürt işgaline uğrarken yandaş ve ihanet medyası tek bir haber geçmiyor ülke gündemine dahi girmiyor. Suriye çöllerinde Amerika ve Rusya ile köşe kapmaca oynarken Kerkük adım adım işgale uğruyor.

Koyun sürüsü ise bu haberler ile güdülüyor yandaş manşetler ile uyuşturuluyor zavallı Türk milletinin olan bitenden haberi dahi olmuyor. İş işten geçtikten sonra ya biz de kandırılmışız deseler para eder mi? Aman dileseler fayda eder mi?

Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı koyamaz. VİCTOR HUGO

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    723
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Türkmen şehri Kerkük Kürt işgaline uğrarken yandaş ve ihanet medyası tek bir haber geçmiyor ülke gündemine dahi girmiyor. Suriye çöllerinde Amerika ve Rusya ile köşe kapmaca oynarken Kerkük adım adım işgale uğruyor.

Koyun sürüsü ise bu haberler ile güdülüyor yandaş manşetler ile uyuşturuluyor zavallı Türk milletinin olan bitenden haberi dahi olmuyor. İş işten geçtikten sonra ya biz de kandırılmışız deseler para eder mi? Aman dileseler fayda eder mi?

Akp yandaşı medya habercilik yapmıyor, yalakalık yapıyor.

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)