User Tag List

+ Cevap Ver
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Redyellow'un Kervan'ı 1908 (11.05.2017) Gitme Erdoğan Gitme!

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    677
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3

Redyellow'un Kervan'ı 1908 (11.05.2017) Gitme Erdoğan Gitme!

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Amerikan kongresinin pydeye ağır silahlar vermesini içeren kararın trump tarafından da imzalanmasına tepkiler var.

Başbakan "kabul etmemiz sözkonusu değil" diyor, başbakan yardımcısı canikli tepki gösteriyor.

Ama öbür tarafdan da ypg "amerikanın bize yardım etmesi DOĞAL" diyor.

Bir başka haberde de şırnakta pkakalı hainlere ait kampda “rus yapımı füze” ele geçirilmiş! 500 METRE DERİNLİĞİNDEKİ bir mağarada ele geçirilmiş bu füze, hava araçlarını/helikopterleri düşürmek için kullanılıyormuş.

Birincisi şu çok net ki bizim yetkililerin tepkilerinin hiç bir kıymeti yok, hiç bir yaptırımı yok. Bu durum Türkiye açısından çok üzücü.

Bizimkiler bağırıyor, çağırıyor ama abd olsun, batı olsun bizim terörist dediğimiz gruplara yardımlarını devam ettiriyor.

Maalesef Türkiyenin tepkilerini takan yok.

Takmamaları da normal aslında, bu bizim yetkililerin suçu, çünkü bir gün teröriste yardım ediyorrrr diye suçladığımız ülkeye ertesi gün MÜTTEFİKİMİZ diyoruz, DOSTUMUZ diyoruz.

Teröristlere yardım ediyorlarrr diyoruz ama onların askerlerine topraklarımızdaki incirlik üssünü açıyoruz!

Böyle saçmalık olur mu?

Böyle yaparsak bizi takan olur mu?

İkincisi ypg "abdnin yardım yapması DOĞAL" demiş, buna ha abd ha Rusya, ikisi de aynı halt, ikisi de teröristlere yardım yapıyor ve yapmaları da DOĞAL diyerek katılıyorum.

Abd şeytan, büyük şeytan, Rusya meşhur tabirle Moskof ayısı….dünyanın hemen her yerinde, her köşesinde neresinde olursa olsun bir karışıklık varsa, bir yamukluk varsa orada mutlaka bu büyük şeytan ve rusyanın parmağı vardır.

Dolayısıyla pkakalı hainlere de bunların suriye kolu olan ypgye vs.vs. de yardım yapmaları doğal! Terör örgütleri bunların kuklası, bunların yavrusu.

Bunlardan her türlü melanet beklenir.

Katranı eritsen de olmaz ki şeker, şeytanın yardımı haine gider!

Milliyet yazarı Mehmet Tezkan, "Devlet Bey de biliyor idam cezası gelse bile FET֒cüleri idam edemeyeceğini, Abdullah Öcalan’ı asamayacağını. O halde neden idam diye ısrar ediyor?" diye sormuş.

Aslında idam cezasının olması, suçu sabit olan asker-polis katillerinin, ırzdüşmanı-tecavüzcülerin ve meşru müdafaa harici insan öldürenlerin idam edilmesi lazım.

Ama bahçelinin aponun asılmayacağını bile bile, darbecilerin asılmayacağını bile bile (yasalar geriye doğru yürümüyor çünkü) idam isteğiyle ilgili bu tavrı bence trübünlere oynamak, tabanının gazını almaktır.

Abd savunma bakanı "rakka operasyonunda Türklerle çalışmak istiyoruz" demiş.

Türkiye ile adeta dalga geçiyorlar.

Hem Türkiyenin ısrarla terör örgütü dediği ypgye silah veriyorlar hem rakkada Türk askerini istiyorlar.

Türkiye asla rakkada vs.vs. amerika ile birlikte, rusya ile birlikte vs.vs. karadan asker sokmamalıdır.

Bu hainlerden her türlü melanet beklenir, Allah muhafaza askerimizi batağa sokup kendileri kenara çekilir bunlar.

İçişleri bakanlığının açıklamasında "Son 10 yıl içinde vatandaşlığa aldığımız Suriyeli sayısı 12 bin civarındadır. Bunlardan 6 bin 250'si anne ve babaya bağlı olarak doğum itibarıyla o hakkı elde etmiş, 4 bin 500 civarında kişi ise Türk vatandaşıyla evlenme yoluyla o hakkı elde etmiş kişilerdir. Bin civarında da 5 yıldan fazla Türkiye'de geçerli bir ikametle, ikametini sağlamış, müracatını yapmış, vatandaş olmuş kişi var" denilmiş.

Bu sebeplerle vatandaşlığa geçmeleri normal, abartı bir sayı da değil.

Ancak mülteci olarak türkiyede bulunan suriyelilere veya diğer insanlara vatandaşlık verilmesine karşıyım.

Darda kalan, zorda kalan insanlara yardım edelim, bu insani bir görev ama vatandaşlığa almak yanlış olur diye düşünüyorum.

Amerikanın pydye ağır silahlar vermesine bir tepki de Erdoğandan gelmiş.

"biz abdye gitmeden bir an önce bu yanlışdan dönülsün" demiş.

Dönülmezse GİTME sayın Erdoğan.

Laf üretmeyin, icraat yapın.

Abd dışilişkiler konseyi başkanı da “Erdoğan ziyaretini iptal ederse büyük bir kayıp olmaz” diyerek adeta dalga geçmiş!

Madem öyle diyorlar sayın Erdoğan; Abd terör örgütüne silah vermekte ısrar ediyorsa gitme, incirlik üssünü kapat, ülkedeki tüm abd askerlerini kov!

Bunları yap, sana ayakta alkış!

Ama tepki gösteriyorum deyip hem de teröriste silah verenlerin ayaklarına gidersen bu sözlerinin hiç bir anlamı kalmaz ki.

Tekrar ediyorum: GİTME sayın ERDOĞAN GİTME!

Gitme ve İncirliği de derhal kapat!

Denizli başsavcısının bir kamyon kazasında hayatını kaybetmesi tartışılıyor.

SUİKAST olabilir mi deniyor.

Susurluk aklıma geldi.

Çok fazla umudum yok ama kaza iyice araştırılmalı, olay aydınlatılmalı.

Darbe Araştırma Komisyonu çalışma süresi boyunca eski askerlerden eski başbakanlara, gazeteci ve akademisyenlerden, darbe girişimi sırasında kritik pozisyonlarda görev yapanlara kadar çok sayıda kişiyi dinlemiş.

Genelkurmay Başkanı Akar ve MİT Müsteşarı Fidan’a ise yazılı soru göndermiş, fakat Akar ve Fidan, komisyonun gönderdiği sorulara yanıt vermemiş.

Darbe ile ilgili her türlü bilgi bu ikisinde bence, mutlaka ama mutlaka bu ikisinin konuşması lazım ama nedense bu ikisi konuşmuyor, hükümet de bunlara konuş demiyor.

Çok garip.

Saadet lideri karamollaoğlu da Erdoğana, iktidara sesleniyor, "Abd ziyareti bir daha düşünülmeli" diyor, "Ya AB'den vazgeçin, ya sızlanmayın" diyor.

El hak doğru söylüyor.

Ama akpnin, erdoğanın bu sözleri dinleyeceklerini pek sanmıyorum.

Yine burunlarının dikine giderler, sonra da SAFMIŞIZ, ALDANDIK; KANDIRILDIK derler!

TETKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Türkiye Suriyedeki teröristlere silah gönderirken iyi ama abd pyd ye silah verince kötü.
    Bunlarin olabileceğini akledemeyen iktidar ülkenin de sonunu hazirliyor.
    Amerika pyd yi terör örgütü olarak görmüyor Türkiyeyi ise iplemiyor...

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    677
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı TETKAY Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Türkiye Suriyedeki teröristlere silah gönderirken iyi ama abd pyd ye silah verince kötü.
    Bunlarin olabileceğini akledemeyen iktidar ülkenin de sonunu hazirliyor.
    Amerika pyd yi terör örgütü olarak görmüyor Türkiyeyi ise iplemiyor...
    Çok üzücü ama kesinlikle haklısın.

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)