User Tag List

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Selamlar

Raskolnikov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0

Selamlar

Merhabalar, tanışma kategorisi ama isim vermek istemiyorum Müsaadenizle.

Belki benimle aynı görüşte birini bulurum, belki de bir görüsle bütün olurum umuduyla kayıt oldum.Müslüman değilim, önce bunu belirtelim. Deist, Ateist, Panteist, Hristiyan vs. Hiçbirinden değilim. Sadece şunu söyleyeyim: İbrahim peygamberin dinindenim.

Herkese selamlar dostlarım...

manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1079
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı Raskolnikov Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Belki benimle aynı görüşte birini bulurum, belki de bir görüsle bütün olurum umuduyla kayıt oldum.Müslüman değilim, önce bunu belirtelim. Deist, Ateist, Panteist, Hristiyan vs. Hiçbirinden değilim. Sadece şunu söyleyeyim: İbrahim peygamberin dinindenim.

Merhaba, hoşgeldiniz. Müslüman değilsiniz ama İbrahim Peygamberin dinindensiniz. Doğrusu açıklamanızı merak ediyorum. İbrahim Peygamber hangi dindendi? Onun kendine ait özel bir dini mi vardı?
    Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı koyamaz. VİCTOR HUGO

Yeni Üye
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Müslüman olmadığı bir gerçektir... O zaman bu kavram bile yoktu.

TETKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    133
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı Raskolnikov Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Müslüman olmadığı bir gerçektir... O zaman bu kavram bile yoktu.
    Müslümanlık çok sonradan çıktı doğru ancak Yaratıcıya olan inanç ve bir yaratıcı olduğu gerçeği ilk insanla beraber vardı. Hz.İbrahim neye inanıyorduysa biz de aynısına inanıyoruz Hz.İbrahim'in inanıp da Müslümanların inanmadığı bir şey söyle biz de bilelim. Çok garip düşünüyorsun.

Yeni Üye
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı TETKAY Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Müslümanlık çok sonradan çıktı doğru ancak Yaratıcıya olan inanç ve bir yaratıcı olduğu gerçeği ilk insanla beraber vardı. Hz.İbrahim neye inanıyorduysa biz de aynısına inanıyoruz Hz.İbrahim'in inanıp da Müslümanların inanmadığı bir şey söyle biz de bilelim. Çok garip düşünüyorsun.
    Hz.İbrahim' in inanmadığı ama Müslümanların inandığı bir çok şey sayabilirim... Şefaat, nazar! Onun yapmadıklarını da ayrıca: Kürtaj, hırsızlık, cinayet, sahtekarlık, laiklik... O böyle bir dinden miydi? O bunları yapabilen insanların dahil olabileceği bir dine mi mensuptu? Bu nasıl bir din ki? Karalayanlar ona dahil olabiliyor!

Belki sitenize ateistlerden böyle sorular sorup sizi kızdıranlar girmiştir, sizi temin ederim onlardan değilim. Hatta şu sıralar ateistlerin forumunda onlarla da tartışıyorum... Bunu kesinlikle belirtmeliyim!..

Yahudi, Hristiyan, Müslüman... Atalardan devr alınmış bölgesel ezber... Hani bahar, her yöne, her yere gelen ezber bozandır! Getiren ise tek olan, baki kalandır!..

Hissedin! Hissedin ki doğuda ve batıda, Şeytanın-ataların kurgusu bozulsun... Bu ülke hiç şüphesiz Müslüman, yani laik. Burası bildiğini okuyanların diyarı.

Bakın Yeremya peygamber ne diyor:

“Bu kutsal mabed bizim diyerek sakin ona guvenmeyin… Çaldiniz, cinayet islediniz, yalan soylediniz ve sizlanip durdunuz! Bilmediğiniz tanrilarin peşinden gittiniz ve sonra da benim adımla anılan bu yerde hepiniz bu yaptiklarinizla karsimda duruyor ve bizler secildik diyorsunuz! Bu tiksindirici isleri yapmaya devam ederek! Görün! Ben her şeyi görürüm! Der Allah… Rabbin seçkin kavmi olmak bir ise yaramadi! Çünkü onlari cagirdim, ama dinlemediler! ”

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    723
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    İlginç kişilik; hoşgeldiniz

Betül İncenaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3

Müslüman değil misiniz? Neden? İbrahim peygamber bizim de peygamberimiz, ona inanıyorsanız İslamiyeti reddetmeniz ilginç

Yeni Üye
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı Betül İncenaz Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Müslüman değil misiniz? Neden? İbrahim peygamber bizim de peygamberimiz, ona inanıyorsanız İslamiyeti reddetmeniz ilginç
    Benim reddettiğim sey yaşam biçimleri. Ayrıca her peygamber, her kitap ve Rabbin her sözü, sahiplenen herkesindir.
    @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register], kişiliğimi ilginç bulan ilk kişi değilsiniz. Ateistler de obsesif olduğumu dusunur.

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    723
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register], kişiliğimi ilginç bulan ilk kişi değilsiniz. Ateistler de obsesif olduğumu dusunur.
    OBSESİF nedir ki? iyi bir şey mi?

Yeni Üye
    Konular
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    OBSESİF nedir ki? iyi bir şey mi?
    Kişilik bozukluğu.

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri