User Tag List

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Redyellow'un Kervan'ı 1749 (22.11.2016) Çark ettiniz...!

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3

Redyellow'un Kervan'ı 1749 (22.11.2016) Çark ettiniz...!

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Irakda hasdi sabi milisleri çoğunluğu türkmenlerin oluşturduğu telafere girmişler.

Bunların çok vahşi cok zalim oldukları söyleniyor, inşaallah yeni bir mezhep savaşına, mezhep çatışmasına sahne olmaz ırak.

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Habere göre milletvekillerinin maaşı 26 bin, Erdoğan'ın maaşı 35 bin liraya yükseltirilirken, AKP'nin asgari ücret önerisinin 1400 TL olacağı belirtiliyor.

Şu an net 1.300 asgari ücret.

En az net 1.500 olmalı bence ama akpnin 1.400'e bile çıkacağına da doğrusu inanmıyorum.

Bekleyelim.

Televizyonlardaki rezil programlardan bir tanesi.... gelin kaynana vs.vs. muhabbetleri vs.vs.

Ve bunlardan bir tanesinin bölüm başına 3.500 TL para aldığı ortaya çıkmış!

Yani maaşlı, profesyonel eleman!

Millet de oturuyor saf gibi bu programları seyrediyor.

Erdoğanın başdanışmanlarından yiğit bulut sık sık dolar düşecek vs. diye ahkam kesiyordu.

Ama dolar fırladı gitti, televizyonda bunu sormuşlar kem küm etmiş.

Bu arada bizzat Erdoğan da "dolara yatırım yapan YAYA KALIR" demişti, çok merak ediyorum:

Cesur bir gazeteci çıksa ona da hatırlatsa bu sözünü ne der acaba?

afganistanda genelde şiilerin gittiği bir camiye bombalı saldırı düzenlenmiş, çok sayıda ölü ve yaralı var.

Müslümanları mezhep çatışmasına sokmak için yapılan alçakkca, haince bir saldırı.

Bu saldırıyı yapanların elleri kopsun, dilleri kurusun inşallah.

Terörist İTrail hoparlörle ezan okuyan müezzine para cezası kesmiş.

tamamen yıldırma politikası, tamamen TAHRİK.

Ama şunu hiç kimse unutmasın:

ZULÜM İLE ABAD OLANIN AHİRİ BERBAT OLUR!

Ve arakan.

Zalim budist yönetim zulümlere devam ediyor.

Tekrar ediyorum:

ZULÜM İLE ABAD OLANIN AHİRİ BERBAT OLUR!

Erdoğanın sanghay beşlisine katılma sözü tartışılmaya devam ediyor.

Ve soruluyor: İSLAM BİRLİĞİ OLMAZ MI?

Türkiye abye veya sanghay beşlisini vs. girip oralarda AYAK olmaktansa D8 gibi Türk cumhuriyetleri, müslüman ülkeler ve emperyalizme karşı olan, bmnin saçma sapan durumundan rahatsız olan ülkelerin de katılacağı bir oluşumda BAŞ OLMALIDIR!

Hükümet son günlerin tartışmalı konusu cinsel istismar düzenlemesiyle ilgili açıklama yapmış, asla tecavüze af olmadığını, yalnızca normal olarak evlenen ancak kız 18 yaşından küçük olduğu için ceza alan kişilerin mağduriyetlerin giderilmesi için bir düzenleme olduğu, mhp ve chpnin değişiklik talepleri varsa bunları getirmeleri gerektiğini söylüyorlar.

Doğru söylüyor akp, chp ve mhp yanlış gördükleri bölümü söylemeli, değiştirilmeli ama sonuçta bi şekilde mutlaka bu mağduriyetler giderilmelidir.

NOT: Chp ve MHP bu çağrıya “düzenlemeyi tamamen geri çekin” diyerek cevap vermişler.

Geçtiğimiz hafta rekor üstüne rekor kıran ve 3.4000 TL sınırı da aşan dolar dün 3.3622 liraya kadar gerilemiş.

Peki yıl sonunda dolar kaç TL olur?

Merkez Bankası'nın tahmini 3.34 TL diyor haber.

İnanalım mı?

Malum: Cumhurbaşkanı Erdoğan da “dolara yatırım yapan YAYA KALIR” demişti ama tam tersi oldu dolara yatırım yapanlar uçuşa geçtiler!

İktidar ve cumhurbaşkanı bugünlerde sürekli olarak ab'ye tepki gösteriyorlar, HAKLILAR.

Ancak aynı iktidarın kontrolünde olan AB bakanlığı sitesinde abye övgüler gırla gidiyormuş.

Bu ikiyüzlülük değil mi?

Siz bir yandan tepki gösterip diğer yandan övgüler yağdırırsanız sizin tepkinizi ciddiye alırlar mı?

Hoş ben akpnin ab konusundaki bu tepkilerini de hiç samimi bulmuyorum, tamamen şov, tamamen tabana yönelik sözler gibi geliyor bana.

Akp ile İtrailin anlaşmasının meyveleri.... Erdoğan İTrail televizyonuna konuşmuş.

Netenyahunun TELEFONDA ÖZÜR DİLEDİĞİNİ söylüyor erdoğan!

Devletler arası hukukta, ilişkilerde telefonda, lafta özür olmaz, özür resmi yazıyla olur.

Aynen sizin atıp tutup sonra da putinden, rusyadan RESMİ özür dilediğiniz gibi olur!

Telefondaki laf DOSYAYA GİRMEZ, ARŞİVE GİRMEZ!

Bu arada akp medyası bu konuşmayı tarihi ropörtajjjjj, beni sıkıştıramazsınızzzzz dediiii diye ballandırarak veriyor.

Halbuki bal gibi de bir ÇARK bu olay!

Daha dün 10 vatandaşınızı zalimce katledenlere, daha dün bizzat kendiniz tüm kamuoyunun önünde TERÖRİST dediğiniz devlete geri adım attınız, ÇARK ettiniz!

Tarihi marihi değil, Türkiye devleti için utanç verici bir durum!

Son yayımlanan KHK'larla birlikte; TSK, Emniyet ve Jandarma başta olmak üzere devletin çeşitli birimlerinden toplam 15 bin 550 kişi görevinden alındı. KHK kapsamında 550 dernek ile 9 basın yayın kuruluşunun faaliyetlerine de son verildi..
    Yeni yayınlanan OHAL kararnamesiyle çeşitli kurumlardan binlerce kişi ihraç edilmiş, yüzlerce dernek ve vakıf kapatılmış, bir çok basın yayın kuruluşunun faaliyetlerine son verilmiş.

laik müslüman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banned
    Konular
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    İslam birliği olmaz mı demişsin
    Olmaz efendim olmaz
    Bir tarafta iran var diğer tarafta araplar var
    Araplara bedevi medeniyetsiz şu bu mamelesi yaparak
    İrana da kafir şia yada şeriatçi mollalar diyerek islam birliği dalan kuramazsın
    Zaten islam çıktığı günden beri de hiçbir siyasi birliği temin edemedi
    Daha peygamber ölür ölmez denecek bir vakitte mezhepçiliğin tohumları atıldı
    İslamdan birlik falan çıkmaz
    Çünkü millet Allahın kuranına değil şeyhinin aliminin uçkur keyfinin sözüne bakıyor

Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı laik müslüman Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    İslam birliği olmaz mı demişsin
    Olmaz efendim olmaz
    Bir tarafta iran var diğer tarafta araplar var
    Araplara bedevi medeniyetsiz şu bu mamelesi yaparak
    İrana da kafir şia yada şeriatçi mollalar diyerek islam birliği dalan kuramazsın
    Zaten islam çıktığı günden beri de hiçbir siyasi birliği temin edemedi
    Daha peygamber ölür ölmez denecek bir vakitte mezhepçiliğin tohumları atıldı
    İslamdan birlik falan çıkmaz
    Çünkü millet Allahın kuranına değil şeyhinin aliminin uçkur keyfinin sözüne bakıyor
    Aslında kendin yazıda İslam birliği olur diyorsun...

İrana şöyle demezsen, araba böyle demezsen, demek ki bal gibi de İslam birliği olabilir.

Ama senin kafanla olmaz bunu da söyleyim, öbür başlıkta "Hakkari bir turk şehri değilken halep bir turk şehridir" diyen bir ırkçının kafasıyla elbette İslam birliği olmaz.

Banned
    Konular
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Aslında kendin yazıda İslam birliği olur diyorsun...

İrana şöyle demezsen, araba böyle demezsen, demek ki bal gibi de İslam birliği olabilir.

Ama senin kafanla olmaz bunu da söyleyim, öbür başlıkta "Hakkari bir turk şehri değilken halep bir turk şehridir" diyen bir ırkçının kafasıyla elbette İslam birliği olmaz.
    Ben ırkçı falan değilim gerçek neyse onu yazıyorum izmir de bir rum şehridir van ise ermeni şehri selanik türk şehri mardin siirt arap yoğunlukludur bunları ben yapmadım tarih boyle der şimdi ne yapayım ben yalan mı diyeyim sadece sınırımızda kim varsa herkes turktur mu diyeyim ırak suriye araptır bizene mi diyeyim

İslam bugüne kadar bir siyasal birliktelik kuramamışken ben kurdu mu diyeyim
    Yalan mı söyleyeyim hayal mi kurayım
    600lülerden 1300lere kadar islam yayılırken Osmanlı hakimiyeti ile beraber neredeyse hiçbir yerin muslumanlaşmadığını söylemeyeyim mi

Gerçekleri ortaya koruz yorum bize kalır
    Gerçekler bunlar olunca biz de mi bunları savunuyoruz demektir

İslam birliği diye bir şeyi olabilmesi için once senin ülken bir laikliği mulga edecek şeriat hükümlerini getirecek hadi bunları kabul ettir ekseri islam olan halkına da sonra gel islam birliği de

Ovunduğu yegane şey Araplara benzememek avrupaya benzemek olan bundan gurur duyan bir ideolojinin eseri olan turkiye cumhuriyetinde islam birliğinden bahsetmek hayalciliktir
    Elin arabı döner sana der "hey birader senin kitabında şeriat var sen demokrasi diyorsun anca bize mi mokoko"

Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kurucu Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    523
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Erdoğan'ın MAVİ MARMARA konusunda ÇARK ettiğini herkes biliyor. İsrailli gazeteciye bu konuda zaten cevap da vermemiş.

Giderken BANA MI SORDUNUZ diyen birisi MAVİ MARMARAYI satmıştır, siyasi olarak bu olayı çıkarları için kullandıktan sonra ÇÖPE atmıştır tıpkı daha önce diğerlerine yaptığı gibi.

Erdoğan kendi çıkarı için her olayı her kişiyi her kurumu kullanır sonra ÇÖPE atar.

6. Bunu beğendi.

redyellow (22.November.2016)

Banned
    Konular
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı Admin Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Erdoğan'ın MAVİ MARMARA konusunda ÇARK ettiğini herkes biliyor. İsrailli gazeteciye bu konuda zaten cevap da vermemiş.

Giderken BANA MI SORDUNUZ diyen birisi MAVİ MARMARAYI satmıştır, siyasi olarak bu olayı çıkarları için kullandıktan sonra ÇÖPE atmıştır tıpkı daha önce diğerlerine yaptığı gibi.

Erdoğan kendi çıkarı için her olayı her kişiyi her kurumu kullanır sonra ÇÖPE atar.

Mavi Marmara turkiyeden ustun değildir

Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı laik müslüman Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Mavi Marmara turkiyeden ustun değildir

Sizin kafanıza göre 20 milyon dolar İTRAİLLİ KÖPEKLERNİ KATLETTİĞİ 10 TÜRKÜN KANINDAN üstündür!!!

Banned
    Konular
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Sizin kafanıza göre 20 milyon dolar İTRAİLLİ KÖPEKLERNİ KATLETTİĞİ 10 TÜRKÜN KANINDAN üstündür!!!

Bana değil Allah a anlat ustun olarak yaratılan israiloğullarıdır
    Sen ben tırıvırı yapsak da gerçek bu
    Tabi muslumansan

Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Bana değil Allah a anlat ustun olarak yaratılan israiloğullarıdır
    Sen ben tırıvırı yapsak da gerçek bu
    Tabi muslumansan
    Doktor senin bu durumuna ne diyor??

Banned
    Konular
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Doktor senin bu durumuna ne diyor??

Ok yanlış okudum 20milyon israilli sana gore 10turkten ustun dedin sandım

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)