User Tag List

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Halep'den tahliye olanların Türk görevlilerle kucaklaşması...

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3

Halep'den tahliye olanların Türk görevlilerle kucaklaşması...

Duygulandıran anlar!

Zalim Esed rejiminin yerle bir ettiği Halep kentinden tahliye edilen vatandaşların Türk vatandaşları ile buluşma anı izleyenleri duygulandırdı.

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kurucu Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    523
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Halep 300 bin nüfuslu bir şehir, tahliye bir kaç bin kişi mi?

Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı Admin Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Halep 300 bin nüfuslu bir şehir, tahliye bir kaç bin kişi mi?
    300 bin nüfusun yarısından fazlası daha önce kaçtı gitti herhalde, ihhnın son beyanlarına göre 50 bin civarında bir tahliye bekleniyor ama bunun tümü gerçekleşir mi, esat+rusya buna izin verir mi belli değil.

manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1078
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    300 bin nüfusun yarısından fazlası daha önce kaçtı gitti herhalde, ihhnın son beyanlarına göre 50 bin civarında bir tahliye bekleniyor ama bunun tümü gerçekleşir mi, esat+rusya buna izin verir mi belli değil.
    sİVİLLER HALEPTEN KAÇMADI, çünkü gerek yok devlet halepte, Erdoğan muhalifleri ve ailelerini Halepten kaçırıyor mesele bu
    Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı koyamaz. VİCTOR HUGO

Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    sİVİLLER HALEPTEN KAÇMADI, çünkü gerek yok devlet halepte, Erdoğan muhalifleri ve ailelerini Halepten kaçırıyor mesele bu
    Erdoğana muhalefet edin, akpye muhalefet edin ama bu muhalefet gözünüzü karartmasın, kör etmesin arkadaşım.

Ben de muhalifim akpye ama bazı gerçekleri de görmek lazım.

Siviller kaçmamışmış:

Bu ne?

Allah aşkına bu PEMPE MONTLU kişi terörist mi? muhalif mi?

Bu vahşeti, katliamı nasıl görmüyorsunuz anlamıyorum.

Erdoğan muhalifleri ve onların ailelerini kaçırıyormuş, iyi de esat salak mı, rusya salak mı, silahlı muhalifleri verir mi?

Kameraların önünde binlerce sivil insan halepden kaçıyor, görün bunu lütfen.

Esat ve moskof kafirleri bir oldular ve halepi yerle bir ettiler.

Ve akp de bu moskoflarla dost!

Akpyi eleştirecekseniz bu noktadan eleştirin bence.

Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1078
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Erdoğana muhalefet edin, akpye muhalefet edin ama bu muhalefet gözünüzü karartmasın, kör etmesin arkadaşım.

Ben de muhalifim akpye ama bazı gerçekleri de görmek lazım.

Siviller kaçmamışmış:

Bu ne?

Allah aşkına bu PEMPE MONTLU kişi terörist mi? muhalif mi?

Bu vahşeti, katliamı nasıl görmüyorsunuz anlamıyorum.

Erdoğan muhalifleri ve onların ailelerini kaçırıyormuş, iyi de esat salak mı, rusya salak mı, silahlı muhalifleri verir mi?

Kameraların önünde binlerce sivil insan halepden kaçıyor, görün bunu lütfen.

Esat ve moskof kafirleri bir oldular ve halepi yerle bir ettiler.

Ve akp de bu moskoflarla dost!

Akpyi eleştirecekseniz bu noktadan eleştirin bence.
    Hala anlamıyorsun değil mi? Halep'de yaşam normale dönüyor ve otobüslerle tahliye olanlar MUHALİFLER ve aileleri.. Evet Esad silah bırakan muhaliflerin ve ailelerinin Halep'i terk etmesine izin veriyor. Türkiye günlerdir Rusya ile bu konuda anlaşmaya çalışıyor. Şehirde kalan muhaliflerin tahliyesine uğraşıyor. Koskoca Halep'i 10-15 otobüs ile mi tahliye edeceksin? Sen istediğine inanabilirsin seni de inandırmak gibi bir görevim yok işine nasıl geliyor ise öyle inan...

Putin'in açıklaması ;

"Halep'te tam olarak üzerinde anlaştığımız şeyler oluyor. Bunlar konusunda, St. Petersburg'u ziyaret ettiğinde Türkiye Cumhurbaşkanı (Recep Tayyip Erdoğan) ile anlaşmıştık" diyen Putin şu ifadeleri kullandı:

"O zaman Türkiye'nin, sivillerin hayatının korunması için, Halep'te silah bırakmaya hazır olacak militanların çıkarılması için gereken tüm yardımı göstereceği konusunda anlaşmıştık."

Daha fazla: Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3

Exclamation

Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Hala anlamıyorsun değil mi? Halep'de yaşam normale dönüyor ve otobüslerle tahliye olanlar MUHALİFLER ve aileleri.. Evet Esad silah bırakan muhaliflerin ve ailelerinin Halep'i terk etmesine izin veriyor. Türkiye günlerdir Rusya ile bu konuda anlaşmaya çalışıyor. Şehirde kalan muhaliflerin tahliyesine uğraşıyor. Koskoca Halep'i 10-15 otobüs ile mi tahliye edeceksin? Sen istediğine inanabilirsin seni de inandırmak gibi bir görevim yok işine nasıl geliyor ise öyle inan...

Putin'in açıklaması ;

"Halep'te tam olarak üzerinde anlaştığımız şeyler oluyor. Bunlar konusunda, St. Petersburg'u ziyaret ettiğinde Türkiye Cumhurbaşkanı (Recep Tayyip Erdoğan) ile anlaşmıştık" diyen Putin şu ifadeleri kullandı:

"O zaman Türkiye'nin, sivillerin hayatının korunması için, Halep'te silah bırakmaya hazır olacak militanların çıkarılması için gereken tüm yardımı göstereceği konusunda anlaşmıştık."

Daha fazla: Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Evet anlamıyorum, anlamakda istemiyorum. Yüzbinlerce insanın, milyonlarca insanın suriyeyi terketmesien sebep olanlara destek vermenizi anlamam da mümkün değil.

Halepde yaşam normale dönüyor diyen kafayı anlamam mümkün değil, HALEP Mİ KALDI ki yaşam normale dönsün? el insaf ya...

talut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    vay vay vay kimler varmış burda fetöcü @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register] ile iran işbirlikçisi şii hayranı zalim esedin dostlarının neferi @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1078
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı talut Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    vay vay vay kimler varmış burda fetöcü @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register] ile iran işbirlikçisi şii hayranı zalim esedin dostlarının neferi @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    İnsan önce bir selam verir

- - - Updated - - -

Evet anlamıyorum, anlamakda istemiyorum. Yüzbinlerce insanın, milyonlarca insanın suriyeyi terketmesien sebep olanlara destek vermenizi anlamam da mümkün değil.

Halepde yaşam normale dönüyor diyen kafayı anlamam mümkün değil, HALEP Mİ KALDI ki yaşam normale dönsün? el insaf ya...
    Sayenizde ne Hakep kaldı ne Suriye kına yakın. Her kim olursa olsun Müslüman kanı dökenler bunun hesabını verir Esad da verecek elinde silah Suriyeyi yerle bir eden eşkiyalar çeteler de hesap verir. Çok şükür ne Esad`ı destekledim nede elinde silah sözde ılımlı mihalifler diye yutturulan eşkiyayı destekledim. Siviller ölünce de Esad sivilleri vurdu deniyor.. Esad mı yığdı Suriyeye bunca eşkiyayı??

Daha bizim devletimiz kaçakçıları sivilleri terörist diye katlederken iç savaştaki Suriyede sivil kayiplari sadece Esaddan bilmek çok ahlaksizca.

Dost Bir Dost
    Konular
    721
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    Alıntı talut Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

İnsan önce bir selam verir
    İNSAN selam verir demişsin manfesto, doğru... ama ya İNSAN değilse?

Seninle burda esat üzerinden tartışıyoruz, hatta ben yıllardır esata yazdığım yazılardan dolayı başka forumlarda esat düşmanı diye hakaretler işitiyorum... burda da ben esata zalim, katil, hain diyorum adam gelmiş burda bana esatın dostları vs.vs. diyor.

Bu kadar ahmak, bu kadar geri zekalı, bu kadar mal birisi.

boşver selam vermesin, kurban olsun selama

- - - Updated - - -

Sayenizde ne Hakep kaldı ne Suriye kına yakın. Her kim olursa olsun Müslüman kanı dökenler bunun hesabını verir Esad da verecek elinde silah Suriyeyi yerle bir eden eşkiyalar çeteler de hesap verir. Çok şükür ne Esad`ı destekledim nede elinde silah sözde ılımlı mihalifler diye yutturulan eşkiyayı destekledim. Siviller ölünce de Esad sivilleri vurdu deniyor.. Esad mı yığdı Suriyeye bunca eşkiyayı??

Daha bizim devletimiz kaçakçıları sivilleri terörist diye katlederken iç savaştaki Suriyede sivil kayiplari sadece Esaddan bilmek çok ahlaksizca.
    Buradaki SAYENİZDE hitabı umarım bana değildir, bana yazmıssan ben hiç bir zaman içsavaşı desteklemedim, türkiyenin muhaliflere silah vermesini desteklemedim vs.vs.

Ben içsavaştan çok daha önce esata karşıydım, hala da karşıyım, bu esat hanedanlığı zalimdir, babası da böyleydi bu da öyle diyorum.

Esat sivilleri vurdu diyorum, yine derim, vuruyor, vurmuyor mu? o kadar çocuk öldürülmedi mi, kadın öldürülmedi mi? bunların tümü suriye vatandaşı, ne demek esat mı yığdı?

Bak: terörle mücadele ayrıdır, zalimlik ayrıdır, terörle mücadelenin kuralları bellidir, şehirleri hedef gözetmeksizin devletinin savaş uçaklarıyla yerel bir edemezsin, sivil insanları katledemezsin, yaparsan sen terörle mücadele etmiyorsun, tam tersi teröristin birisi de sen olursun.

Anlatabildim mi?

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)