User Tag List

+ Cevap Ver
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ahmet Mücahid Ören: FETÖ en çok bizimle uğraştı!

karesi beyliği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    220
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3

Ahmet Mücahid Ören: FETÖ en çok bizimle uğraştı!

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

- - - Updated - - -

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register], Şubat ayı Enver Ören abimin vefat ayı. Bu vesileyle Türkiye'nin Enver abisi tanıyanlar ve sevenleri tarafından yad edildi. 15 Temmuzdan sonra gerçek yüzü ortaya çıkan FETÖ'nün, İhlas'a olan düşmanlığı ve yaptıkları daha iyi anlaşılır olmasına rağmen, hala Ihlas Finans ve İhlas Holding hakkında bir kısım kendini bilmezler ileri geri konuşarak sevenlerinin paylaşımlarını sabote etmeye çalıştılar. Ben yazdığım Benim Türkiyem kitabımda bu konudaki ger...çeklere değindim. Şimdi al benim kitabımı oku demektense bu videoyu insafı olan seyretsin diyorum. Gerçekten FETÖcü değilse, vehhabi, selefi, şii, mason, ateist değilse ve sadece yanlış bilerek yanlış konuşuyorsa bu videoyu seyredenlerin Enver abi hakkında ileri geri konuşmaktan tövbe edeceklerine inanıyorum. Finans mudisi olmadığı halde sırf Ihlasa düşmanlığından dolayı provakatörlük yapanlar FETÖnün akibetinden ibret alsınlar. Dünyada rezil rüsva olduklarından daha beterini ahirette yaşayacaklar.

karesi beyliği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    220
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    3
    15 Temmuz gecesi darbe girişiminde bulunan hainlerin düştüğü durumu yıllar önce Herkese Lazım Olan İman kitabı 258. sayfada ne güzel anlatmışlar. Allahü Teala r...azı olsun.
    "Allahü teâlâyı, Ehl-i sünnet âlimlerinin bildirdikleri gibi tanımayan, halâle, harâma ehemmiyyet vermeyip, kendisine aşılanmış yabancı fikrlere aldanarak, din kardeşlerine düşman olan bid’at sâhiblerinden bu memlekete hayr gelmez. Bunların rûhları hastadır. Bir makine, bir hayvan gibi, kimin eline geçerlerse, onun istediğini yaparlar. Memlekete en büyük fenâlığı yapan bunlardır. "
    Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1073
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı karesi beyliği Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

- - - Updated - - -

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register], Şubat ayı Enver Ören abimin vefat ayı. Bu vesileyle Türkiye'nin Enver abisi tanıyanlar ve sevenleri tarafından yad edildi. 15 Temmuzdan sonra gerçek yüzü ortaya çıkan FETÖ'nün, İhlas'a olan düşmanlığı ve yaptıkları daha iyi anlaşılır olmasına rağmen, hala Ihlas Finans ve İhlas Holding hakkında bir kısım kendini bilmezler ileri geri konuşarak sevenlerinin paylaşımlarını sabote etmeye çalıştılar. Ben yazdığım Benim Türkiyem kitabımda bu konudaki ger...çeklere değindim. Şimdi al benim kitabımı oku demektense bu videoyu insafı olan seyretsin diyorum. Gerçekten FETÖcü değilse, vehhabi, selefi, şii, mason, ateist değilse ve sadece yanlış bilerek yanlış konuşuyorsa bu videoyu seyredenlerin Enver abi hakkında ileri geri konuşmaktan tövbe edeceklerine inanıyorum. Finans mudisi olmadığı halde sırf Ihlasa düşmanlığından dolayı provakatörlük yapanlar FETÖnün akibetinden ibret alsınlar. Dünyada rezil rüsva olduklarından daha beterini ahirette yaşayacaklar.
    Herkes işin kolayını bulmuş. Hırsızı da arsızıda tecavüzcüsü de yan kesicisi de FETÖ diyor işin içinden çıkmaya çaçışıyor. Merak ettim FETÖ ihlas finansa veya ihlascılara ne yapmış? Bu yazılanlara sen inanıyor musun Karasi?? 200 bin alacaklı 15 yıldır ödeme bekliyor. 1 milyar lira olan alacakların daha 700 milyonu duruyor. FETÖ mü dedi milletten para toplayın sonra batırın diye? AKP iktidarı ise sadece seyrediyor. BANK ASYA tek bir kişiye bir lira bile borcu yokken devlet el koydu. Ama 69 bin alacaklının 700 milyon lirasını 16 yıldır ödemeyen ihlascılar işi FETÖ ye yıkmaya çalışıyor. Hadi bugün bu millete yutturdular yarın Allah huzurunda da biz yapmadık fetö yaptı mı diyecekler merak ediyorum
    Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı koyamaz. VİCTOR HUGO

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)