User Tag List

+ Cevap Ver
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 14 yaşındaki kardeşim ve yaşadıkları

qwertx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Konular
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0

14 yaşındaki kardeşim ve yaşadıkları

Selamlar.14 yaşında bir kız kardeşim var.Son zamanlarda ani ve gereksiz sinirlenmeler yaşamaya başladı.3-4 gün önce uyurken kriz gibi birşey geçirdi.Doktora gittik ve sorunun psikolojik olduğu söylendi.Ertesi gün aynı kriz tekrar yaşandı ve hocaya gittik.Hoca onunla uğraşan 4 cinin oldugundan bahsetti.Bahçenizde bir kuyu var ve bu kuyu sahipli dedi.Annemin küçükken taktığı muska yandığı için bunların olduğunu söyledi.Abisi dirayetli olduğu için onun yerine çocuğa sataşıyorlar dedi.Çocuğu karşıma alıp konusmaya calıstım.Onları görebiliyor musun dedim ve evet görebiliyorum diyip evde bir yeri işaret etti.Bugün bir kriz daha yaşadı yine uyurken.Sürekli inliyor krizlerde ve bazen de dişlerini sıkıyor.14 yaşındaki çocuğun bunları yaşamasına çok üzülüyorum.Bana bir öneride bulunabilecek var mı?

Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kurucu Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    514
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı qwertx Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Selamlar.14 yaşında bir kız kardeşim var.Son zamanlarda ani ve gereksiz sinirlenmeler yaşamaya başladı.3-4 gün önce uyurken kriz gibi birşey geçirdi.Doktora gittik ve sorunun psikolojik olduğu söylendi.Ertesi gün aynı kriz tekrar yaşandı ve hocaya gittik.Hoca onunla uğraşan 4 cinin oldugundan bahsetti.Bahçenizde bir kuyu var ve bu kuyu sahipli dedi.Annemin küçükken taktığı muska yandığı için bunların olduğunu söyledi.Abisi dirayetli olduğu için onun yerine çocuğa sataşıyorlar dedi.Çocuğu karşıma alıp konusmaya calıstım.Onları görebiliyor musun dedim ve evet görebiliyorum diyip evde bir yeri işaret etti.Bugün bir kriz daha yaşadı yine uyurken.Sürekli inliyor krizlerde ve bazen de dişlerini sıkıyor.14 yaşındaki çocuğun bunları yaşamasına çok üzülüyorum.Bana bir öneride bulunabilecek var mı?
    Geçmiş olsun kardeşim, ne yazık ki bu tür olaylar ilk değil son da olmayacak. Öncelikle tıbbi bir sorunu olmadığına emin olsanız iyi olur. Sonra çevrenizde gerçek manada hoca olan bu işi ticaret için yapmayan kişilerden yardım alabilirsiniz. İstanbul'da bir yer biliyorum.

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)