User Tag List

+ Cevap Ver
Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
66 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: 2015-2016 Zaman YGS Denemeleri ve Cevap Anahtarları

oet46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    hocam yeni üyeyüm galiba mesaj gönderemedim ben de alabilir miyim rica etsem
    Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Merhaba, 2015-2016 yılına ait zaman denemelerini ve başka denemelerden adresinize kargo ile gönderebilirim, denemeler ücretsiz ama kargoyu siz ödersiniz. Benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, başarılar.

ygslyshaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    ygslyshaz Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    elimdeki kaynaklar bitti netten bulduklarim ve guncel zaman denemeleri cok iyi olur 2015-2016 olur 2014-2015 olur.

yurtdisinda(cin) yasiyorum dolayisiyla alma imkanim malesef yok, aradim zamani onlarda pdf atma yokmus elden gelse legal halledecegim ama olmuyor dediler. Cidden sorulara pdf olarak ulasabilme imkanimiz varsa yardimci olursaniz sevinirim? torrent olur artik ne olursa? kac gundur arayis icerisindeyim elerim bos yardimizi bekliyorum tesekkurler. mail adresi olarak; Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Merhaba, 2015-2016 yılına ait zaman denemelerini ve başka denemelerden adresinize kargo ile gönderebilirim, denemeler ücretsiz ama kargoyu siz ödersiniz. Benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz, başarılar.
    @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register] ozel mesaj gonderemedim posta kutunuz doluymus bende buradan yazayim dedim.

Tesekkurler mesajiniz ve ilginiz icin oncelikle, kargo ile gonderirim demissiniz ancak ben cinde yasiyorum gelmesi uzun surer, muhtemelen sizde pdf formati yok anladigim kadariyla ve arsivinizde sadece bu yilin yani 2015-2016 mi var eger 2014-2015de varsa ikisini beraber taratip mail olarak atma imkaniniz var mi karsiliginda istediginiz uygun bi meblayi hesabiniza gonderirim bende. Uygun olur mu size de? Cunku Turkiye'ye gelisim mart ayini bulacak.
    Konu ygslyshaz tarafından (17.January.2016 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: alinti yapamamisim

Cvp anahtarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    20 ocak zaman denemesi ne zaman yayınlanır?

manifesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1042
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı ygslyshaz Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register] ozel mesaj gonderemedim posta kutunuz doluymus bende buradan yazayim dedim.

Tesekkurler mesajiniz ve ilginiz icin oncelikle, kargo ile gonderirim demissiniz ancak ben cinde yasiyorum gelmesi uzun surer, muhtemelen sizde pdf formati yok anladigim kadariyla ve arsivinizde sadece bu yilin yani 2015-2016 mi var eger 2014-2015de varsa ikisini beraber taratip mail olarak atma imkaniniz var mi karsiliginda istediginiz uygun bi meblayi hesabiniza gonderirim bende. Uygun olur mu size de? Cunku Turkiye'ye gelisim mart ayini bulacak.
    Çin'de yaşıyorsanız doğru kargo ile gelene kadar sınav tarihi geçer. Konu para değil denemeyi pdf yapmak epey vakit alır siz en iyisi farklı bir çözüm arayın yine de mail adresinizi aldım vakit bulursan taratmaya ve mail ile göndermeye çalışırım, başarılar Allah kolaylık versin.

- - - Updated - - -

Alıntı oet46 Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    hocam yeni üyeyüm galiba mesaj gönderemedim ben de alabilir miyim rica etsem
    islamiforumtr@gmail.com, bu mail adresine denemeleri göndereceğim adresi yazarsanız kargo ile gönderirim. Ev yada iş adresi olması gerekmez bulunduğunuz yerde en yakın kargo şirketine sizin adınıza da gönderebilirim. Kargodan kendiniz alırsınız.
    Hiçbir ordu, zamanı gelmiş bir düşünceye karşı koyamaz. VİCTOR HUGO

oet46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    Hocam hangi denemeleri göndereceksiniz peki . ? Bunu sorabilir miyim. Bu sene mi. Yoksa hepsi mi. Hepsi ise yaklaşık 60-70 tane galiba değil mi ? Allah razı olsun.
    Alıntı manifesto Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Çin'de yaşıyorsanız doğru kargo ile gelene kadar sınav tarihi geçer. Konu para değil denemeyi pdf yapmak epey vakit alır siz en iyisi farklı bir çözüm arayın yine de mail adresinizi aldım vakit bulursan taratmaya ve mail ile göndermeye çalışırım, başarılar Allah kolaylık versin.

- - - Updated - - -

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register], bu mail adresine denemeleri göndereceğim adresi yazarsanız kargo ile gönderirim. Ev yada iş adresi olması gerekmez bulunduğunuz yerde en yakın kargo şirketine sizin adınıza da gönderebilirim. Kargodan kendiniz alırsınız.

ygslyshaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    @Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register] tesekkurler yine de napalim nasip degilmis ama baska cozum bulursam size verdigin mail hesabindan ulasacagim belki birilerini bulabilirim taratma islemini gerceklestirmesi icin ona gore maile yazacagim saolun kolay gelsin.

Maili gondermis bulunmaktayim belirttiginiz mail adresine iyi gunler ve tekrar tesekkurler.
    Konu ygslyshaz tarafından (18.January.2016 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme

Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1042
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    20 Ocak 2016 Zaman YGS 12 Resmi Cevap Anahtarını ekledim arkadaşlar

Herkese başarılar arkadaşlar..

A KİTAPÇIĞI ;

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

B KİTAPÇIĞI ;
    Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Süper Moderatör Bir Dost
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    1042
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    10
    27 Ocak Zaman YGS 13 Resmi Cevap Anahtarı

A KİTAPÇIĞI :

B KİTAPÇIĞI :
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Konuya cevap yazmadan eklentiyi indiremezsiniz
    Konu manifesto tarafından (26.January.2016 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    zaman 13 cevap anahtarı ne zaman açıklanır?

Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    0
    zaman 13 türkçe b kitapçığının cevapları yanlışşşş

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri