Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Çok iç acıtıcı bir haber gerçekten.

Şehitlikler...

ve şehitliklere babalarını ziyaret için gelen çocuklar.

Hepimiz biliriz ki çocuklar için oyuncakları çok kıymetlidir ama işte o çocuklar şehit babalarını ziyarete gelince o çok kıymetli oyuncaklarını babalarının mezar taşlarının üzerine bırakıyorlarmış.

İçim acıdı okurken.

Allah sizi bu duruma düşürenlerin belasını versin.

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Adalet Bakanlığı eski müsteşarı halen Başbakanlık Yüksek Müşaviri Birol Erdem ve eşi Gülümser Erdem, Fetullahçı terör örgütüne üye olmak suçundan gözaltına alınmış.

Başbakanın hala en yakınındaki isimlerden olan kişi fetöcü diye gözaltına alınıyor.

Fethiye/Dalaman arasındaki tüneli ŞİRKET işletiyormuş, şirket ambulansın ücretsiz geçmesini kabul etmeyince ambulans dağ yolundan dolanmak zorunda kalmış.

Bu ne saçma sapan bir şey, ambulansdan para isteyen vicdanınıza tüküreyim sizin!

Ben yetkili olsam o şirketin sözleşmesini yırtar atardım, defolsun gitsinler başka yere!

Fenerbahçede Ali koç başkanlığa aday olduğunu açıklamış.

Aziz yıldırım ve Ali koç yarışması olacak demek ki.

Ali koçun arkasında dağ gibi koç grubu var, aziz yıldırımın işi zor bu sefer sanki.

Bir afganlı çocuğu arabasına alıp paranı ver, vermezsen öldürürüm vs.vs. diye alay eden, tehdit eden, utanmadan bir de bunu kameraya alan serseri tutuklanmış.

Çok iyi olmuş.

Yatsın içeride biraz, belki akıllanır.

DİB başkanı mehmet görmez çocuklara camilerde hoşgörü gösterilmesini, kızılmamasını, bağırılmamasını istiyor ve RAHATSIZ OLUYORSANIZ GİDİN EVİNİZDE KILIN NAMAZINIZI diyor.

“Çocuğun camideki sesi gürültü değil Allahın nimetidir” diyor başkan.

Kesinlikle katılıyorum.

Cemaat çocukları camiden soğutmamalı, sevmeli, hoşgörü göstermeli.

Camide çocuğa söylenecek bir kötü söz o çocuğu belki de hayatı boyunca camiden soğutacaktır.

Aman ha dikkatli olmak lazım bu konuda.

VEBAL VAR!

Mehmet Görmez dünki açıklamalarıyla aynı zamanda bu konuyu eleştiren ve “yakında camileri kerhaneye çevirirsiniz” deme gafletinde bulunan tgrt’deki o ahlaksız kişiye de cevap veriyor.

İnşallah o ahlaksız da hatasını anlar, hatasından döner.

Ve terör ingiltirede, ingilterenin başkenti londrada terör alarmı verilmiş.

MEB bakanı okul öncesi eğitimin zorunlu eğitim kapsamına alınması gerektiğini belirterek, "Dolayısıyla Türkiye'deki zorunlu eğitimi 13 yıla çıkaracağız" demiş.

Zorunlu eğitim 13 yıla çıkıyormuş yani!

Çıkartın hatta 12 yetmez 23 e çıkartın!

Eğitimin kalitesini artırmayın, okulların kalitesini artırmayın, zorunlu eğitimin yılının sayısını artırın!

Bu kafayla hiç bir yere varamaz bu ülke.

Ayrıca yahu daha yeni seçilme yaşını 18 yapmadınız mı? 6 yaşında başlayan bir çocuk 13 yıl olacak zorunlu eğitimi bile bitirmeden aday mı olacak yani?

Bu panolardaki reklamlar KEPEZ BELEDİYESİNİN RAMAZAN ETKİNLİĞİ ile ilgili reklamlar!!!

RAMAZAN etkinliği!!!

RAMAZAN etkinliğiymiş!

Hadi ordan!

Düpe düz soytarılık bunlar!

Ramazan ayına saygısızlık.

Etkinliğiniz batsın!

Böyle etkinlik olmaz olsun!

Ya arkadaş dini bir olayı bu kadar mı sulandırır insanlar? bu kadar mı cıvıklaşır???

Kınıyorum bu belediyeleri ve sorumluları.