Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

pKAKAlı hainler tarafından şehit edilen aybüke öğretmen tabutunun üzerine konan Türk bayrağı, gelinlik ve duvağıyla son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı.

İç yakan, iç acıtıcı bir manzara.

Bu görüntüyü bu ülkeye yaşatanları Allah kahreylesin.

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

AKP İstanbul İl Kadın Kolları kurucu üyesi ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı’nın beyanına göre akp genel başkanı Erdoğan bedelli askerlik sorusuna “söz vermeyim ama başbakan binali beyle değerlendirelim, GEREKİRSE GÜNDEME ALIRIZ” diye cevap vermiş.

Hemen her gün şehit haberinin geldiği, hemen her gün saldırının olduğu, hatta yurt dışında askerler gönderdiğimiz böyle bir ortamda bedelli denen saçmalığı her kim çıkartırsa ona yazıklar olsun.

Parası olan bedel versin parası olmayan askerlik yapsın, çok çirkin!

Bu vatan sadece parası olmayanların mı? Bu vatan sadece Garibanların mı? Laf gelince herkes mangalda kül bırakmıyor vatan severlik konusunda!

Ya zorunlu askerliği kaldırın, tam profesyonel askerliğe geçilsin, ya da herkes adam gibi askerliğini yapsın arkadaş!

Batı Şeria'nın kuzeyinde, bir grup radikal Yahudi işgalci Filistinlilere ait tarım arazilerini ateşe vermişler.

Bu kadar insanlıktan çıkmış bunlar, bu kadar vahşileşmiş.

TARIM ARAZİSİNİ bile yakabilecek kadar şerrrefsiz bunlar!

Yazıklar olsun.

"ADALET MÜLKÜN DAMADIDIR"

Ahmet hakan böyle demiş.

Güzel söz, cuk oturmuş!

Bülent arıncın fetöden gözaltına alınan ve bilahare salınan damadı ekrem yeterin sorguda Çalışma Bakanı Mehmet Müeezinoğlu, Gıda Bakanı Faruk Çelik, AKP Milletvekili Necdet Ünüvar ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doktoru Cevdet Erdöl’ün adlarını verdiği ve "faaliyetlerimize bunlar katılıyor, destekliyor ve alkışlıyorlardı" dediği ortaya çıkmış.

Oooo baya ciddi isimler.

Bu kadar isim verilince haliyle serbest bırakmak da şart olmuş!!!

İşin ucu tehlikeli yere gidiyormuş meğersem!!!

ABD suudi arabistandaki vatandaşlarına TERÖR SALDIRI OLABİLİR uyarısı yapmış.

Muhtemelen abd suudi arabistanda bir terör olayı yapacak ve "biz uyarmıştık, KATAR vs. terör yaptı gördünüz mü?" diyecek!

Bu hainlerden, bu büyük şeytandan her şey her melanet beklenir çünkü.

GÜNÜN 1.ÇİZGİSİ:

"Ardanın mal varlığı dudak uçuklattı"

Haber böyle veriliyor, yani direk bir ALGI yapılıyor.

Yahu arda turan dediğiniz adam onlarca milyon dolar kazanan bir futbolcu, asgari ücretli birinden bahsetmiyoruz ki, her türlü mal varlığı olabilir, niye dudak uçuklatsın?

Hazır herkes Ardaya vuruyorken biz de böyle bir haber yapalım dediler herhalde.

GÜNÜN GÖRÜNTÜSÜ:

Görüntüler İzlanda'dan.

Orada yaşayan ve teravih için camiye giden bir Türk kardeşimizin çocuklarıyla görüntüsü.

Çok tatlılar maşaallah

ABD'nin İncirlik Üssü'ndeki 39. Hava Filosu Operasyon Destek Ekibi ödül kazanmış.

Şeytana iyi hizmet ödülü herhalde, bir çok Müslüman ülkeye yapılan saldırıda bu üsdeki abd askerlerinin parmağı var.

Bugün ben inanıyorum ki türkiyede incirlik üssü kapatılsın mı diye bir referandum olsa yüzde 90 evet kapatılsın çıkar ama maalesef Türkiyeyi yönetenler de incirlik üssünü kapatacak yürek ve İRADE yok!

GÜNÜN 2. ÇİZGİSİ:

Dünyanın içine eden, dünyayı kokutan ancak bu kadar güzel çizilebilirdi, kim çizmiş bilmiyorum ama cuk oturmuş!

Fatih terim dünki maçtan sonra konuşmuş da konuşmuş konuşmuş da konuşmuş.

Arda olayı hakkında konuşuyor, “gazetecileri uçağa ben aldım” diyor, “bunu KİMSEYE SORMAM” diyor, “Arda yüzüme konuşsun” diyor.

Eeee adam kral ya kimseye sormaz, kafasına ne eserse onu işler, kendini böyle görüyor demek ki!

Arda da anında cevap vermiş "hoca benim arkamdan konuştu, yüzüme hiç bir şey söylemedi" diyor.

Hem bu fatih terim hem bu tff başkanı yıldırım demirören Türk futbolundan, milli takımdan derhal uzaklaştırılmalıdır, milli takım bunların egolarını tatmin edecekleri yer değildir.

Ayıp ya.

GÜNÜN SÖZÜ:

Müslüman bir insan:
''Haram ama...'' demez,
''Ama haram!'' der ve konu kapanır!!