Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Hemen her gün aynı kara haberle başlıyoruz son zamanlarda güne.

Erzurumda çatışma 1 şehit.

Hakkaride 2 şehit, 7 yaralımız var.

Şehit haberinin olmadığı gün hemen heme yok gibi artık ve işin kötüsü de iyice alıştık buna, şehit haberleri bir çok gazetede, televizyonda ilk haber değil, bazısında hiç bahsedilmiyor bile.

Yazıklar olsun.

Şehitlerimize da Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun, yaralı askerlerimize da acil şifalar versin inşallah.

Akp genel başkanı erdoğan AB'ye sesleniyor ve "Diyoruz ki, açın fasılları, çalışalım, nerede eksiğimiz varsa söyleyin süratle yerine getirelim” diyor!

Bizim siyasetcilerin referandum dönemindeki tavırlarına, efelenmelerine bakın bir de şimdiki süt dökmüş kuzu gibi olmalarına bakın!

Bu nasıl bir siyaset, nasıl bir devlet yönetimi anlamak mümkün değil.

Bir bakıyorsunuz efeleniyorlar, bir de bakıyorsunuz “eksiğimiz varsa söyleyin çalışalım, süratle yerine getirelim” diyorlar!

Madem dediklerine yapacaksın niye efeleniyorsun yahu?

Yazık, hakikaten çok yazık.

Bu ab türkiyeyi yüz yıl daha kapıda bekletse yeridir!

Müstehakız biz!

Kılıçdaroğlu "kavurmacının tekrar tutuklanmasını doğru bulmuyorum" demiş.

Gerçekten böyle demişse çelişkili davranıyor bu konuda.

Daha önce de serbest bırakılmasını eleştirmişti, serbest bırakılması yanlışsa tutuklama doğrudur, tutuklama yanlışsa o zaman serbest bırakılmasını eleştirmen yanlış kılıçdaroğlu.

Buyur buradan yak!

Metro turizmle yolculuk yapan bir yolcu tuvalet için mola verdiği halde namaz molası vermediği otobüs şoförüyle tartışıyordu, bu görüntüler de nette vardı.

metro turizmin sahibi "tuvalet için duruyorsun da namaz molası için niye durmuyorsun?"diyerek şoförle tartışan yolcuyu fetöcü ilan etmiş!!

"İSTEYEN EVRİME İNANSIN, BEN ALLAHA İNANIYORUM; MÜSLÜMANLIĞIMLA ÖVÜNÜYORUM"

Nobel ödüllü bilim adamı Aziz Sancar böyle diyor.

Yolun açık olsun Aziz bey.

Yine Manisa.

Yine askerler.

Yine GIDA ZEHİRLENMESİ…

Manisada yüzlerce askerimiz gıda zehirlenmesinden hastanelik olmuş.

Bazı askerlerimizini de durumu kritikmiş.

Yahu Allah aşkına bu kaçıncı olay, niye tedbir alınmıyor, ya bu ana kuzuları zehirlenip ölseler???

Bu yemek olayında bir bit yeniği var, neden üzerine gidilmiyor anlamıyorum. Herhalde o firmanın bir yerlerle, bir kodamanla ilgisi olmalı!

Yazıklar olsun, bu millet bu askerleri sokakta bulmadı, derhal ama derhal bu yemek firmaları ve bu zehirlenme olaylarının üzerine gidilmeli.

Türkiyenin referandum kararına büyük tepki gösterdiği barzani geri adım atmıyor, "referandum ertelenmeyecek, KÜRDİSTAN BAYRAĞI ALTINDA ÖLMEK İSTİYORUM" diyor.

Yani AKP’nin DÜNYA DEVİ!!! haline getirdiği Türkiyeyi tınlayan yok!

"PENDİKTE MİNİ ETEK GİYEN KADINA RAMAZAN SALDIRISI"

Haber bu şekilde veriliyor.

Ben de diyorum ki:

RAMAZAN VE ORUÇ HAZIMSIZLARI yine işbaşında!!!

Erdoğan adalet yürüyüşü yapan kılıçdaroğluna aynen "Yollar yürümekle aşınmaz. Elde adalet pankartıyla dolaşmakla adalet getiremez. Yargı yarın sizi de davet ederse şaşırmayın" demiş.

Bence yanlış bir konuşma olmuş.

Yarın bir gün bir savcı vs. kılıçdaroğlunu, chplileri ifadeye vs. çağırırsa herkesin diyeceği tek şey şu olmaz mı: ERDOĞAN EMRETTİ; YARGI İFADEYE ÇAĞIRDI!

Ne gerek var böyle konuşmalara, yargı böyle bir şey yapacaksa yapar, siyasiler bu tip konuşmalarla yargıya gölge düşürmeye devam ediyor.

Kemal kılıçdaroğlunun kardeşi celal kılıçdaroğlu chpnin adalet yürüyüşüne karşı ölüm orucunu başlamış.

Bu kişinin twetter sayfasına zaman zaman bakıyorum, inanılmaz çirkin, seviyesiz, son derece cıvık yazılar yazılıyor.

ben şahsen bu yazıların, bu sözlerin celal kılıcdaroğlu tarafından yazıldığına inanmıyorum, birileri bu adamı idare ediyor, KULLANIYOR.

Yalnız haber sitesinin haberi veriş şekli ve sözler ilginç: “ALLAH DÜŞMANI BÖYLE KARDEŞ VERMESİN” diyorlar, “ATALARIMIZ ‘DÜŞMANI ANAN DA DOĞURUR’ DEMEMİŞ” diyorlar.

Hakikaten öyle.

Güzel söz.

Ve sonunda askerlerin zehirlenmesi olayına müdahale olmuş, yemek firmasının çalışanları gözaltına alınmış.

İnşaallah olan garibana, gariban çalışana olmaz, gerçek sorumlular herkimse gereke yapılır diyorum.

"CHPNİN YÜRÜYÜŞÜ HÜKÜMETİMİZİN BİR LÜTFUDUR!"

akp genel başkanı öyle diyor.