User Tag List

+ Cevap Ver
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kendİne dİyanet...

karesi beyliği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    167
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    2

Kendİne dİyanet...

KENDİNE DİYANET...
    Bugün tvlerde bangır, bangır konuşturulan sözüm ona din adamlarının Yaşar Nuri hakkındaki sözleri aşağıdaki fotoğrafta.
    Bu sapkınların babası Yaşar Nuri zaten. Bakalım sonunda hangileri daha Yaşar Nuri gibi Deist olduğunu açıklayacak.
    Ben işte bunun için kızıyorum Diyanete. Hiç mucadele etmedi bununla 80 li 90 lı yıllarda.
    Tıpkı Fetö ile etmediği gibi.

Hutbelerde cami kürsülerinden basabas bağırmadı "aman ha bunların peşinden gitmeyin dininizden olursunuz" diye. Diyanet'in, Yaşar Nuri ve bu fikirde olanlar hakkında bir reddiye yazdığını, isim vererek doğrudan eleştirdiğini duydunuz mu ? Yok.
    TRT bile iftar programlarına ve Cuma akşamları olan dini proğrama Yaşar Nuriy'i çıkarırdı.
    Artık çok geç daha önünü alamazsın. Otuz yıl önce bir Yaşar Nuri vardı şimdi onlarca Yaşar Nuri var.
    Millet zaten uçkuruna göre hoca arıyor. Her haltı yiyelim, oruç tutmayalım, namaz kılmayalım, baş açık gezelim, ya da başımızı kapatalım ama dudak boyalı bir kot makyajla pantolan giyip sokakta gezelim vs ama din buna fetva versin isteyen çok.
    100 yıldır dini öğretilmemiş, dizilerle Hristiyan yaşam tarzı empoze edilmiş bir toplum, bu adamların yalanlarına ve süslü kelimelerine haliyle çok rahat kanıyor...
    Devletin dini hayatı yönet diye yetkilendirdiği bir kurum tüm bunlar olurken sesini çıkarmayacaksa neden var?
    Diyanet kimseye cevap vermiyor demeyin kendini eleştirenlere anında veriyor. Mesela önceki hafta Cuma hutbesinin konusu çocukların camiye gelmesi meselesiydi.
    Peki soruyorum: Dinimiz için tehlike "camilere oyun parkı yapılmasın, tabure, sandalye, sıra konmasın" diyenler mi,
    mezhep yok "namaz bu ümmetin başına bela(!) edilmiştir " diyenler mi,
    yoksa dinler arası diyalokçular mı?
    Kutlu doğum haftası mevlit kandiliyle aynı haftaya alınsın diyenlere savaş açacaksın, dinimi değiştirmeye kalkanlara karşı sus pus olacaksın. Kimse kusura bakmasın ben siyasetçi değilim. Her kese şirin gözüküp oy almak gibi bir derdim yok. Mesele dinim olduğunda babamı dahi tanımam. O nedenle dinimi bozmaya kalkanlara karşı sus pus olan diyanet benim Diyanetim olamaz. Ancak kendine Diyanet olur !

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    614
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    2
    Bu yazı kimin???

Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    167
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    2
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Bu yazı kimin???
    sizi forumsaldan niye banladılar .

redyellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dost Bir Dost
    Konular
    614
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    2
    Alıntı karesi beyliği Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    sizi forumsaldan niye banladılar .
    Bu aralar banlayan banlayana

Forumsalda iki vatandaş IRKÇI yazı yazmıştı, ben de KARAKTERSİZ vs. demiştim, sanırım onun için. Yarın bitiyor ban.

Ama benim karaktersiz dediğim kişi (TÜRK niçkli) çok ağır küfürler yazdı, yönetime ilettim bakalım o ne kadar ceza almış merak ediyorum.

İhvandan da sınırsız kovuldum akpyi eleştirmek orda çok büyük suç eleştirilerime cevap verecek yürek olmayınca sınırsız bannnnnn

Yeni Üye Bir Dost
    Konular
    167
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe Puanı
    2
    Alıntı redyellow Nickli Üyeden Alıntı Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]
    Bu aralar banlayan banlayana

Forumsalda iki vatandaş IRKÇI yazı yazmıştı, ben de KARAKTERSİZ vs. demiştim, sanırım onun için. Yarın bitiyor ban.

Ama benim karaktersiz dediğim kişi (TÜRK niçkli) çok ağır küfürler yazdı, yönetime ilettim bakalım o ne kadar ceza almış merak ediyorum.

İhvandan da sınırsız kovuldum akpyi eleştirmek orda çok büyük suç eleştirilerime cevap verecek yürek olmayınca sınırsız bannnnnn
    forumsalda çok ateist var . forum yöneticilerinden de çok ateist var . ateist üyeleri koruyorlar . islama çok küfreden üye gördüm . birkaç gün banlayım geri alıyorlar . forum yöneticilerin çoğu kadın düşkünü . sapık
    Konu karesi beyliği tarafından (20.June.2017 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.

6. Bunu beğendi.

redyellow (20.June.2017)

+ Cevap Ver

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)