Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Güne yine maalesef şehit haberiyle başlıyoruz.

Diyarbakırda askeri araca yapılan bombalı saldırıda 1 binbaşımız ve 1 uzman çavuşumuz olmak üzere 2 askerimiz şehit.

Tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun, kederli ailelerinin başısağolsun.

Askerimize, polisimize, vatanımıza uzanan hain eller kurusun, sadece elleri değil soyları da kurusun inşallah.

Bu arada daha önce yazdığımı tekrar edeyim; Şehit haberleri artık sıradanlaştı, bakın bugün bir çok gazetede, tv haberlerinde şehit haberini ya hiç göremeyeceksiniz ya da kibrit kutusu kadar ancak göreceksiniz.

Halbuki şehitlerimize minnettarız, onlara bir vatan, onlara huzur, onlara çok şey borçluyuz.

Şehit haberlerini görmeyen medyaya yazıklar olsun.

Gazete soruyor; MADURO NEDEN HEDEFTE??

Hemen altında da Maduro'nun sözleri: BEN DIŞARDAN GELEN EMİRLERE İTAAT ETMEM!

Sorunun cevabı bu işte.

Hüseyin gülerce "fetö ile mücadelede 3 isim söylense biri de benim" demiş.

Duyduk duymadın demeyin: Hüseyin gülerce fetö ile mücadele edenlerin en başında geliyormuş!!!

Okuyunca insanın gülesi geliyor ama aslında ağlanacak halimize gülüyoruz değil mi!

Fatih terim başka bir işe başlamazsa 1 MİLYON 193 BİN TL İŞSİZLİK MAAŞI alabilecekmiş.

Buna hiçbir yorum yapmıyorum!

15 temmuz darbe girişiminin en önemli ayaklarından olan Akıncılar üssü davası başlamış.

Hayati yazıcının üzerine İDAM İPİ atmışlar ve İDAM İSTERİZ demiş halk.

Daha önce yazdım, tekrar edeyim:

Akp ve İdam…

AKP İDAMI GETİREMEZ!

Sadece lafını yapar.

Seçimler yaklaşınca yine "milletim ne isterse o olurrrrr", "önüme gelirse imzalarımmmmmmm" derler, seçimde oyu alıp iş bitince idam midam kalmaz ortalıkta.

Millet de bunu yutmaya devam eder!

İslam işbirliği teşkilatı İstanbulda toplanmış ve İTraili KINAMIŞLAR!!!!

helal olsun ise aslanlar!

Bunlar böyle cesur, böyle aslan insanlar, acaip KINARLAR!

!!!!

Merak ettim acaba bu kınamayı yaparken “ŞİDDETLE kınıyoruz” da demişler mi acaba?

Dedilerse müthiş!!!!

Yine bir gülerce haberi.

Hüseyin Gülerce fatih altaylı için "Allah bana izin verse de YÜZÜNE TÜKÜRSEM" demiş.

Altaylı da gülerceye "Yüzüme tükürmene de asla izin vermem. Çünkü hâlâ ağzında, dilinde Fethullah’ın alt bölgelerinin kokusu vardır. Merak etme ben sana zaten tükürmem. Tükürüğümün bile bir kıymeti vardır." diyerek cevap vermiş.

Bunu da YORUMSUZ aktaralım!!

Aynı gün yayınlanan iki haber peşpeşe.

İslam teşkilatı toplantısında konuşan mevlüt çavuşoğlu "kudüse destek vermek bizim görevimiz" diyor.

O bunları söylerken diğer tarafda bu katil İTrail ile ticaret tam gaz devam ediyor.

İTraile 1 MİLYON METRE KÜP kum satacakmışız ve İTrailin sahillerini şenlendirecekmişiz!

Akpnin kudüse yardım anlayışı bu şekilde demek ki!

Ve Mehmet görmez resmen ayrıldı, bir konuşma yapmış ve “üzerimde hakkı olan herkesten helallik diliyorum ve hakkımı helal ediyorum” demiş.

Görmez çok zor bir dönemde zor bir partiyle görev yaptı.

Bürokratlar için tek parti iktidarında görev yapmak çok zordur, her çeşit baskı vs. mevcut olur çünkü.

Hatalarıyla, sevaplarıyla diyanet tarihinde yerini aldı.

Hayırlı olsun.

Zulmün bir başka adresi: Doğu Türkistan.

Uygur Türklerine, Uygur Müslümanlarına çin yönetiminin uyguladığı zulümler devam ediyor.

KAHROLSUN BÜTÜN ZALİMLER!

İzmir Valiliği, özellikle düğünlerde ve maçlarda sıklıkla kullanılan havai fişek ve maytap gibi maddelerin kullanılmasını ve satılmasını OHAL kapsamında yasaklamış.

Bu yasağa tam destek veriyorum.

Arkadaş gece yarısı başlıyorlar pat pat pat havai fişek, neymiş düğün varmış, neymiş festival varmış vs.vs.

Bu saçma sapan şey sadece izmirde değil tüm Türkiye çapında yasaklanmalı.

GÜNÜN FOTOĞRAFI:

Fotoğraf genel kurmayın resmi sitesinden.

Askerlerimiz yerde, toprak üzerinde ve tek sıra halinde yemeklerini yiyorlar.

Bizler evlerimizde rahat koltukarımızda, kanepelerimizde keyif sürerken onlar bu zor şartlar altındalar.

Allah yar ve yardımcıları olsun.

Allah onları (tüm askerlerimizi, polislerimizi, güvenlik güçlerimizi) korusun.