Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Maalesef yine şehit haberi.

Şemdinlinin bir köyünde pKAKAlı hainlerle çıkan çatışmada 1 polisimiz şehit, 1 yaralımız var.

Şehidimize Allahdan rahmet, yaralımıza şifa, katillere, hainlere LANET diliyorum.

Ve yine tekrar ediyorum:

Şehit haberlerini yandaşlıktan dolayı görmezden gelen, kıytırık baldır bacak haberlerine verdikleri değerin, önemin yüzde 1’ini bile vermeyen tüm medyaya yazıklar olsun.

Engin ardıç chpnin 2019 c.başkanlığı seçimlerindeki adayının İlhan kesici olacağını yazmış.

Ben chpnin kesiciyi aday göstereceğine katılmıyorum, ilhan kesici ismi chpye değil akpye, Erdoğana yarar, ilk turda götürür erdoğan seçimi.

Bence akpliler kesici aday olsun diye şimdiden ters kolpa yapıyor olabilirler!

Sırrı süreyya önder dönem sonunda siyasete bırakacağını ve sinemaya döneceğini açıklamış.

Hazırda politik 4 film projesi varmış.

hadi bakalım, yalnız; filmlerinde hdpnin siyaseti gibi olmasın sakın!!

ABD'nin himayesine aldığı PKK/PYD 2012 yılından buyana işgal altında tuttuğu Halep'e bağlı Afrin kasabasında sözde devlet ilanı hazırlıklarına bir yenisini daha eklemiş.

Afrindeki araçlara kendilerine göre hazırladıkları plaka taktırıyorlarmış.

Öyle görünüyor ki bu yapılanlar açıkca YENİ BİR DEVLET hazırlığı.

Amerikan şeytanları sınırımızda TERÖR DEVLETİ hazırlıyor.

Diyarbakırda bir şerrefsiz kişi 13 yaşındaki akrabası kıza tacizde bulunuyor, mahkeme tutukluyor.

Daha sonra kızın anne ve babası şikayetlerini geri alıyorlar ve tacizciyi koruyorlar.

Ama mahkeme bunu kabul etmiyor ve tacizciye mahkum ediyor.

Taciz olarak doğruysa aferin o mahkemeye.

EKSİK ama doğru bir karar.

Eksik; çünkü o anne babaya da ceza vermelilerdi!

Melih gökçek yine gündemde.

Chpnin hapisteki vekili enis berberoğlu genel başkanı kılıçdaroğluna içerden haber göndermiş, "sana 1 ay süre demiş, beni içerden çıkarttır, yoksa belgeleri bana kimin verdiğini" açıklarım demiş.

Gökçek diyor.

Adam işi biliyor, böyle sivri şeyler yazıyor, gündem oluyor, Ankaradaki seller, asfaltlar vs. unutulup gidiyor.

Uyanık gökçek!

Uyanık olmasa 15 temmuz gecesi gecekonduda saklanmazdı değil mi?

Ve futbolda Süper kupa saha içinden çok saha dışı olayların damga vurduğu maçta beşiktaşı uzatma dakikalarında attığı golle 2-1 yenen Konyasporun oldu.

Seyircilerin yaptığı taşkınlıklar, futbol dışı olaylar hariç güzel maç oldu.

konyaspora tebrikler.

Kendilerini TÜRK GÜCÜ olarak değerlendiren sudanın Umdurman şehrindeki Veddül Beşir Kulübü, yeni sezonda maçlara Türk iş adamları tarafından tedarik edilen Türk Milli Takımı'nın formasıyla çıkacakmış.

O zaman şimdiden başarılar diliyoruz bu güzel insanlara.

ODTÜ Rektöre sekreterini ve şoförünü müdür yapmış.

Vay be, adamdaki VEFA’ya bak, çok vefalı adammış demek ki!

30 seneye yakın çalıştık, şöyle bir amir denk gelmedi bize!

!!!!

Odacısını da bir fakülteye dekan yapsa bari!

!!!!