Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Türkiye cumhuriyeti devletindeki EĞİTİM anlayışının seviyesi!!

TÜRKÇE kitabı bastırıyorlar, yüzbinlerce, belki milyon adet.

Kitaba karikatür koymuşlar, ARGO içerikli!

Hem de karikatürün sahibinden herhangi bir izin vs. almadan pat diye koymuşlar kitaba!

Sosyal medyaya yansıyınca da kitabı topluyorlar, yeniden basacaklarmış.

Karikatürün sahibi de alay ediyor, dalga geçiyor bu kafayla, haklı!

Peki bu kitapları basılmadan önce inceleyen bir kurul yok mu, bir heyet yok mu, devlete bu kadar belki trilyona mal olacak bir şeyin sorumlusu kim???

Bu para kimden çıkacak?

Tabi ki VATANDAŞDAN!

Vatandaşın parası deniz, israf etmeyen keriz!

Yazık, çok yazık.

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Akpli hüseyin kocabıyık "aydın doğanı fetö kurtardı" diyor.

Ne zaman için söylüyor: 28 şubat dönemi için.

İyi de be adam 28 şubattan seneler sonra akp kuruldu ve akp yıllarca bu fetö ile el ele, kol kola oldu, kör müydünüz bunları görmediniz mi demezler mi adama?

Sen 28 şubat döneminde tansu çillerin baş danışmanıydın, o zaman dönen dolapları en iyi sen biliyorsun, sonra da akpli oldun, niye sustun?

Kaldı ki aydın doğan ile (doğanı savunmak için yazmıyorum, aydın doğanı hiç sevmem, doğan grubunu hiç sevmem, 28 şubat ve yayın politikaları sebebiyle hatta nefret ederim) defalarca yan yana pozlar veren, aydın doğanın açılışlarına katılan bizzat recep tayyip erdoğandır.

Ona da laf edebilecek misiniz, eleştirebilecek misiniz?

Akpnin doğan grubu karşıtlığına inanmıyorum, hiç samimi değiller, TABANIN GAZINI alıyorlar.

Ailesinden kendi kızı dahil 5 kişiyi öldürüp kaçan kişi yakalanmış.

Şimdi bunu atarlar içeri, avukat bulurlar, akıl sağlığı yok vs. derler bir süre sonra salarlar.

Peki o kara toprağa düşen insanların hakkı ne olacak?

Ve işin kötüsü bu haberlere hemen her gün hem de bir kaç tane rastlıyoruz artık, İNSAN ÖLDÜRMEK tavuk kesmekten daha kolay türkiyede.

Niye?

Çünkü, SUÇ VE CEZA eşitliği yok!

Adam öldürene idam cezasını ver, sallandır halka açık bir alanda gör bakalım cinayetler azalıyor mu azalmıyor mu?

Kerkükte yapılacak referanduma hayır mitingleri başlıyormuş.

Dilerim ordaki yönetim bir delilik yapıp bu mitinglere müdahale vs. etmez.

Akp genel başkanı erdoğanın kazakistan gezisine mhpden de katılımlar olmuş.

Erdoğan'ın heyetinde yer alan isimler MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın ile MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu.

O semih yalçın bir dönem "Sayın Erdoğan bu yaptıklarının hesabını mutlak surette verecektir. Çünkü zalimler eninde sonunda onun hesabını, halk indinde, yargı önünde veya bir başka şekilde verirler. Bugün o insanlara, büyük bir ihtimalle suçları olmadığı halde kelepçe takıyorsa, yarın bir gün ya da çok yakın zamanda Sayın Erdoğanı da kelepçeli görebilirsiniz. Yargının önüne o şekliyle çıktığına şahitlik edebiliriz" diyen bir kişi.

İzmirde 3 stadın birden temeli atıldı, belediye bakanının töreni terketmesi konuşuldu daha çok.

Ama asıl bence İzmirde koskoca stad varken hem de sanıyorum türkiyenin en büyük stadlarından birisi izmirde, hal böyle iken 3 tane daha stada gerek var mı yok mu? bu konuşulmalıydı.

400 MİLYON TL, eski parayla 400 TRİLYON LİRA!

İsraf değil mi bu?

(Yazdıklarımın İZMİRLE alakası yok, aynı stad, aynı şartlar başka yerde olsa ve oraya 3 tane daha stad yapacağız deseler yine yazardım)

Nobel komitesi arakanlılara akıl almaz zulümler yapan NOBEL ÖDÜLLÜ myanmar lideri olan karının nobel ödülünün geri alınması talepleriyle ilgili açıklama yapmış ve "tüzüğe göre bunu iptal etmemiz mümkün değil" demiş.

E normaldir, orda zulüm gören, ölen, öldürülenler MÜSLÜMAN çünkü!!!

Öldürenler, zulüm yapanlar ARAKAN müslümanları olsaydı, ölenler myanmarlı budistler olsaydı görürdüm ben iptal ediyorlar mı etmiyorlar mı?

Fotoğrafı uluslaarası af örgütü yayınlamış.

Myanmarda budist hainler operasyonlardan kaçan arakanlı müslümanların EVLERİNE DÖNÜŞÜNÜ ENGELLEMEK için sınır hattına mayın döşemişler.

Bu budist yönetim tam anlamıyla insanlıktan, zıvanadan çıkmış durumda.

Ve bu zulmü, bu kadar aşağılık, insanlıktan çıkmış zulmü yapan iktidarın başında da bir KADIN var!

Daha doğrusu bir KADIN MÜSVETTESİ!

Dün akşam oynanan maçta başakşehirspor fenerbahçeyi kadıköyde 3-2 mağlup etti.

Maçta başakşehir kalecisi volkan babacanın tam suratına pet su şişesi atılması tam anlamıyla bir rezaletti.

belki de fenerbahçe seyirsiz oynama cezası alacak, böyle bir ceza durumunda o şişeyi atan fener taraftarı kına yakar mı dersiniz???

Bu tip hareketleri yapanlar taraftar felan değil, hatta bırakın taraftar olmayı bunlar insan bile değil.

O şişe kalecinin gözüne gelseydi????

İnsan müsvetteleri!!

15 Temmuz Gecesi Erdoğan'ı Koruyan Polislerin FETÖ'den Tutuklandığı Ortaya Çıktı

Cumhurbaşkanı'na suikast girişimi davasında ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Mahkeme başkanı, 15 Temmuz gecesi Marmaris'te Erdoğan'ı koruyan polislerin bir kısmının FETÖ'den tutuklandığını söyledi.

Mahkeme Başkanı Emirşah Baştoğ ise, "Helikopterden sivil halka nasıl ateş edildiği ortadadır. Polislerin hangi psikoloji ile davrandığını bilemeyiz. Ayrıca sizinle çatışmaya giren polislerin bir kısmı da FETÖ'den tutuklandı. Su o kadar bulanık ki" dedi.

Haber aynen böyle.

15 temmuz gecesi erdoğanı DARBECİLERDEN koruyan polislerin bir kısmı FETÖDEN TUTUKLANMIŞ!

Hem de bunu söyleyen mahkeme başkanı!

Mahkeme başkanı “SU O KADAR BULANIK Kİ” diyor!

Buyur buradan yak!

Erdoğanı koruyan polislerden bazıları o gece şehit olmuşlardı, demek ki şehit olmasalar şimdi hapiste olacaklardı!

Buyur buradan yak!