Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Mardin'de PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada Uzman Çavuş Muhammet Arıkan şehit düşmüş.

Bir fidanımız daha, bir yiğidimiz daha kara toprağa düştü.

Allah mekanını cennet eylesin, bu yavrularımıza kıyan eller kökünden kurusun inşaallah.

Yalnız şunu yazmadan edemeyeceğim, bu haberi dün tvde alt yazıda gördüm, sonra internete baktım, onlarca, belki yüzlerce haber sitesi var, gazete, televizyon sitesi var.

Bunların yüzde 99’u şehit haberini görmezden gelmişti!

Köpeğe tekme atanın haberi var, erdoğanı abdde coşkuyla karşılamışlar!!! haberi var, mankenlerin sevgili değiştirme haberleri vardı ama şehit haberi yoktu maalesef.

BU MEDYANIN, BU YÖNETİCİLERİN SURATINA TÜKÜRMEK LAZIM!

Hoş şehit haberini görmezden gelenlerin suratına tükürsen ne olacak ki? “YAĞMUR YAĞIYOR YARABBİ ÇOK ŞÜKÜR” der bu utanmazlar!

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

TSK Silopi-Habur bölgesinde tatbikat başlatmış.

Bilmiyorum herhangi bir tatbikat gibi normal bir tatbikat mı ama bu tatbikat barzaninin referandum olayına bir gözdağı işareti olarak gösteriliyor bazı çevrelerce.

İnşallah ülkemizin aleyhine herhangi bir karışıklık vs. olmadan bu iş sonlanır.

Başbakan Binali Yıldırım, 'İstenmeyen aş ya karın ağrıtır ya baş... O yüzden istediğiniz okula gideceksiniz. 8. sınıftan sonra herkes istediği okula gidecek' demiş!

Heyyyyytttt be!

İktidara bak, iktidar dediğin işte böyle olur!

15 senedir ülkeyi yöneten saadet partisi hükümetine yazıklar olsun, TEOG diye bir karın ağrısını getirdiler, milletin başına bela ettiler!

Allahdan YENİ HÜKÜMETİMİZ, AKP iktidarımız bu yanlışı gördü!!!

Görün bakın devlet nasıl yönetiliyor, MEB nasıl yönetiliyor görün de ibret alın saadetci hükümet!!!

Irak Federal Mahkemesi, IKBY'nin 25 Eylül'de yapılması planlanan referandumu askıya alma kararı almış.

Hadi bakalım, barzani TANIMIYORUM, REFARANDUMU YAPACAĞIZ der mi, yoksa geri adım atar mı?

Dileğimi tekrar edeyim: İnşallah ülkemizin aleyhine herhangi bir karışıklık vs. olmadan bu iş sonlanır.

Adanada bir genelevden ayrılmak isteyen kadın köpek kulübesine kapatılıyor, hayvanın pisliği yedirilerek işkence ediliyor!

Bunu yapan insan denen şerrefsiz iki ayaklı müsvettelerden 2’si tutuklu 3 şüpheli hakkında, ’insan ticareti ve fuhuşa teşvik’ suçlarından 20’şer yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmış.

Bütün genelevler, bütün fuhuş yuvaları derhal ama derhal kapatılmalıdır.

KADIN vücudunu pazarlayan tüm namussuzlar hakkında İDAM cezası çıkarılmalıdır.

Kabe İmamı Sudeysi, "Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah'a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar" demiş.

Ve TRUMPA DUA etmiş!!

Dilerim bu haber ve iddialar yalandır.

Gerçekten böyle konuşmuşsa yazıklar olsun.

Ayrıca şunu hatırlatırım, Suud yönetimi ABD uşağıdır!

Uşaklar hiçbir şey yönetemez!

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Melih Gökçek'in yapımı için ''trilyonlar'' harcadığı ‘eğlence ve oyun merkezi’ni Meclis gündemine taşımış.

Milletvekili "2013 yalında yapımına başlanan ‘eğlence ve oyun merkezi’ Ankapark’ın hala açılışını yapılmadığını ve maliyetleri milyon dolarları bulan oyuncakların açılış yapılamadığı için durduğu yerde paslandığını" söylüyor,

"Türk lirasıyla 2 katrilyona varan Ankaralıların parasını, çılgın eğlence düşkünlüğü için heba edildiğini" iddia ediyor.

Geçen gün bu yapımı devam eden ankapark denen yerin yakınından geçtim, devasa bir alan ve vekilin dediği gibi neredeyse eskimeye yüz tutmuş bir sürü şey görünüyor.

KÜLLİYEN İSRAF.

Aha buradan yazıyorum, Gökçek metro gibi burayı da bitiremez, ben yapamadım siz yapın der, bakanlığın birine devreder, bitince de ben yaptım diye reklam yapar!

Yeni DİB Başkanı göreve başlamış, ilk konuşmasında da fetö mesajı vermiş.

Daha çok fetö mesajı verecektir, çünkü ali erbaşın geçmişinde gülen cemaatiyle ilgili çok fazla şeyler var, bir çok toplantılarına katılmış, organizelere katılmış bir isim.

Katıldığı için illaki öyledir anlamında demiyorum ama özellikle medyadaki, netteki AKTRÖLLER Ali Erbaşın yapacağı ve bunların hoşuna gitmeyecek ilk icraatda Ali Erbaşın bu geçmişini dile getirip hedef göstereceklerdir.

Ali Ebaşa HAYIRLI çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim.

İŞİ HAYLİ ZOR yeni başkanın.

Dün basında vekil sayısının 600 e çıkmasıyla oda sıkıntısı çekilen tbmmde vekillere oda yerine 40 bin tl oda parası verilmesi haberi vardı.

Tbmm başkanlığı bunu yalanlamış.

Dilerim bu yalanlama yalan değildir!!

MAlatyada sadece 2 TANE OTOBÜS sadece hanımlara hizmet etmek üzere seferlere başlamış.

Hooooooop chp hemen zıplamış.

Chpli veli ağbaba "o trambüse binmeyen kadına nasıl bakacaklar?" diyor, " Bu trambüs, kadınları sosyal halktan koparmaya, Ortadoğu´daki hemcinsleriyle bir yapmaya çalışan anlayıştır" diyor, "Buna en çok kadınların karşı çıkması gerekiyor" diyor.

Diyor da diyor velhasıl.

Bu otobüse binmeyen kadına nasıl bakacaklar diyor, yahu koskoca malatyada zaten iki tane tahsis edilmiş, iki otobüse kaç insan binebilir ki diğer binmeyenlere laf söylensin?

Hiç kimse buna binmiyor diye bir başkasına laf söylemez, ancak veli ağbaba gibi hazımsızlar akılları sıra muhalefet ediyoruz diye böyle kem küm ederler.

Bu chp kafası, bu hazımsız kafa bu saçma sapan muhalefet anlayışı devam ettiği sürece akpnin iyi bir şey yapmasına hiç gerek yok, hep iktidar olur akp!

Zalim budist Myanmar hükümeti BM'nin Arakana girmesine izin vermiyormuş.

BM adam ise GİRER!

BM eğer İSTERSE yine GİRER.

BM girmiyorsa ya adam değildir ya istemiyordur. çünkü arakanlılar MÜSLÜMAN!

Her halükarda da bu bmden bir halt olmaz. Böyle BM'nin Allah belasını versin.