Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Şemdinli Tekeli Üs bölgesine Kuzey Irak'taki Hakurk bölgesinden doçka ve katyuşa ile saldırı düzenlenmiş, Saldırıda 1 asker ve 1 sivil şehit olurken 2 asker ve 1 sivil de yaralanmış.

Şehitlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Ve kuzey ıraktaki referandum konusu, gerilim en son safhada.

Barzani geri adım yok, referandum yapılacak diyor.

Binali yıldırım “referandum gayrimeşrudur, tanımıyoruz” diyor.

TSK sınırda tatbikat yapıyor.

İran ordusu da kuzey ırak sınırında tatbikata başlamış.

Söylenilen laflara bakılırsa ortam çok gergin, dilerim sıcak çatışmaya vs. dönüşmeden olay çözülür.

Bence son günlerin en güzel, en içaçıcı haberlerinden bir tanesi.

Madenci işçiler iş çıkışı iş elbiseleriyle otobüse biniyorlar, OTOBÜS BOŞ fakat otobüs koltukları kirlenmesin diye koltuklara oturmuyorlar!

Otobüs şoförü oturun diye ısrar ediyor ama oturmuyorlar,

Otobüs şoförü de otobüs durağına değil bu güzel insanların evlerine en yakın yere kadar götürüyor bunları.

Karşılıklı çok hoş bir davranış olmuş.

Eften püften şeyler için birbirini yiyenleri, öldürenleri görünce bu tür haberler hakikaten çok daha kıymetli oluyor.

Meral Akşener akpye "barzaninin referandumunu engellemek istiyorsanız BİZİM YSK ÜYELERİNİ GÖNDERİN" demiş.

Hakikaten fena gönderme yapmış akşener.

AKPli Kadir topbaş belediye başkanlığından istifa etmiş, ederken de BORÇSUZ BİR BELEDİYE BIRAKIYORUM demişti.

Ama şu an itibariyle İBB’nin 13 MİLYAR LİRA BORCUNUN olduğu ortaya çıkmış.

Kadir Topbaş da akpli, “KANDIRILDIM, O KADAR BORC YAPMAYACAKTIM” deyip kurtulur!!!

Sanal alemde, twetterde felan bu aralar en çok kullanılan sözlerden birisi; BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ!

Bunu kuzey ırak, kerkük vs. için yazıyorlar.

Ben bu sözleri HAMASİ NUTUKLAR olarak görüyorum ve yanlış buluyorum.

Hiç gerek yok böyle saçmalıklara, sakin olunmalı, BİN düşünmeli, BİR adım atılmalı.

Türkiye cumhuriyeti yöneticileri, hükümet hiç kimsenin gazına gelmemeli bu konuda, aklı selim galip gelmeli. Bu işler öyle bir gece ansızın gelebiliriz şarkısını söylemek kadar kolay değil çünkü.

Olaylı fb-bjk maçının gürültüsü devam ediyor.

Beşiktaş kulübü maçtan sonra beşiktaş başkanı için ARSEN ORMAN (Arsen lüpen= Hırsız, Çapkın bir roman kahramanı) diyen fb yöneticisi mahmut usluyu mahkemeye veriyormuş.

Hakeme de çok tepkili beşiktaş.

Özellikle Mahmut uslunun hem de galip geldikleri bir maçtan sonra ceberrut bir suratla basının karşısına çıkıp o çirkin ifadeleri kullanması hakikaten hiçbir spor ahlakına yakışmadı.

Rakip kulüp başkasına hakaret ediyor, bir futbolcunun ÖZEL HAYATI, ÖZEL YAŞAMI ile ilgili imalarda bulunuyor!

Bu aralar YABANCI FUTBOLCU SINIRI konuşuluyor ya, benim tavsiyem, yabancı futbolcu sınırından ziyade MAHMUT USLU GİBİ YÖNETİCİLERE SINIR getirilmelidir!

Kadir Topbaş'ın istifası ile boşalan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için Perşembe günü seçim yapılacakmış, bu konuda erdoğan başkanlığında akpde de bir toplantı yapılmış.

Muhtemel aday ismi belirlendi demek ki.

İstanbula hayırlı olacak olan olsun diyelim.

Gazeteci Ahmet Takan'ın yazısına göre damat berat içişleri bakanı süleyman soyluya "bir daha benimle aynı fotoğraf karesine girme" demiş.

Muhtemelen yalanlanacaktır iddia ama böyle bir iddianın olması bile ilginç, süleyman soylunun suyu ısındı mı yoksa????

Dün akşam oynanan maçta Galatasaray deplasmanda bursasporu 1-0 geri düşmesine rağmen 2-1 mağlup etti.

GS'nin ilk golüne atan Feghouli'ye maçtan sonar attığı gol soruluyor ve o da ELHAMDÜLİLLAH diye cevap veriyor.

Ne güzel, devamı dileğiyle Feghouli!

"TEOG SİSTEMİ NAMUSSUZLARA PARA AKMASINI SAĞLIYORDU"

Bu sözler akp genel başkanı erdoğana ait!

Maşallah, bu akpliler cin gibi yahu, ne reisin ne akplilerin gözünden hiçbir şey kaçmıyor!

Hakikaten de “NAMUSSUZLARA PARA AKMASINI SAĞLAYAN teog” denen sistemi getiren Saadet Partisi hükümetini!!!! kınıyorum!!

Allahdan reis var, yetişti de kurtardı bizleri!!

!!!!

Hay yaşa reis!!!