Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Suriye dışişleri bakanı Muallim, “Suriyeli Kürtler Suriye Arap Cumhuriyeti’nin sınırları dahilinde bir tür özyönetim istiyor ve bu mesele müzakere edilebilir, tartışılabilir. Ve IŞİD'i ortadan kaldırdıktan sonra onlarla masaya oturup geleceğin nasıl şekilleneceği üzerinde anlaşabiliriz” diye konuşmuş.

Bu manyaklar hem ırakın bölünmesine karşıyız, kürt devletine karşıyız vs. diye açıklama yapıyorlar hem de BİZZAT KENDİ ÜLKELERİNDE ÖZERKLİKTEN bahsediyorlar.

Buyur burdan yak!

Bu ne şimdi?

Akp genel başkanı erdğandan YİNE bir YANILMIŞIZ itirafı gelmiş!

Barzaniden böyle bir şey beklemiyorlarmış, YANILMIŞLARMIŞ!

Yanıldık, kandırıldık.

Yanıltdı, kandırdı.

Safmışız…

Vs.vs.

Artık alıştı millet, sürekli kandırılıyorlar, sürekli yanıltılıyorlar!

Müjdeler olsun!

Yök başkanının açıklamasına göre Üniversiteye giriş sistemi YİNE DEĞİŞİYORMUŞ!

Ya Allah aşkına arkadaş eğitim ile bu kadar oynamayın yahu, eğitim çok ciddi bir şey, zırt pırt eğitim sistemi değişikliği olmaz, aklınız başınızda yok mu sizin?

Pes hakkaten pes!

10 Kasım 2016 tarihinde 'Atatürk'e hakaret' suçlamasıyla mahkemeye taşınan 'Zulüm 1938'de Son Buldu' başlıklı videonun ardından savunma veren Akit gazetesinin avukatı, gazeteyi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sözleriyle savundu. Müşteki avukat Onur Cingil savunmayla ilgili olarak, 'Sanık olununca ceza almamak için Akit bile Atatürkçü olabiliyormuş bugün bunu gördük' diye konuştu.

Haber aynen böyle.

Karakolda doğru söyler MAHKEMEDE ŞAŞAR diye bir türkü vardı hatırlarsınız, BAZILARI bir şey yapıyor, bir HALT YİYOR, fakat mahkeme vs. olunca bakıyorsunuz tam tersi davranıyor.

Bir şey yapıyorsanız savunabileceğiniz bir şey olsun.

Savunamayacağınız şeyi niye yapıyorsunuz yahu?

Yaşasın!

Motorine BÜYÜK ORANDA ZAM yapılacakmış.

Trölleri çok merak ediyorum bu zamlara ne diyecekler_?

Muhtemelen, KUZEY IRAKTAN GELEN PETROLÜN VANASINI KAPATACAĞIZ ONUN İÇİN ZAM NORMALDİR diyecek çok tröl çıkabilir!!!

Olay bir İLKOKULDA geçiyor.

Çanakkalede bir okul MÜDÜRÜ bir öğrenciyi HIRSIZ diyerek yüzlerce öğrencinin içinde teşhir etmiş!

“BU ARKADAŞINIZI CEZALANDIRIN; KONUŞMAYIN” diyormuş.

Bu kişinin bir eğitimci olduğuna asla inanmam, hatta İNSAN olduğuna da inanmam.

Ne bir eğitimci ne bir insan bunu yapmaz, yapamaz, YAPMAMALI.

O küçük çocuk gerçekten hırsızlık yapmış olsa bile böyle yaparsan onu kaybedersin, onu KAZANMAK LAZIM külahımın müdürü!

Teogdan, üniversiteye giriş sınavı sisteminden sonra bir değişiklik de bazı üniversitelerin statüsünde yapılmış.

ODTÜ ve BOĞAZİÇİ dahil 10 üniversitenin statüsü değişmiş.

Bunlar ARAŞTIRMA ÜNİVERSİTESİ oluyormuş.

Kuzey ıraktaki referandum vs. derken ARAKANLI MÜSLÜMANLARI unuttuk!

Biz unutsak da zulüm maalesef devam ediyor.

Bangladeş'e ulaşan Arakanlı Müslümanlar, Myanmar'da ordu ve fanatik Budistlerin sivillere yönelik zulümlerinin devam ettiğini anlatmışlar.

Allah tüm mazlumların yar ve yardımcısı olsun.

Bütün zalimleri de KAHHAR ismiyle kahreylesin.

İran'ın İstiklal Kulübünün temsilcisi Emir Sultani, Fatih Terim'le İstanbul'da görüşerek teknik direktörlük görevi için kendisine resmi teklif yaptıklarını söylemiş.

Bir kebapçı Türk milli takımını kurtarmıştı terimden, iran takımı da tüm türkiyeyi kurtaracak inşaallah!

Ha gayret!

Kuzey ırak referandumu ve terörist İTrail bayrakları.

Hadi bağımsızlık istiyoruz vs.vs dediniz de İTrail bayrağı sallamak neyin nesi yahu?

BAŞKA BİR ÜLKENİN, HEM DE MÜSLÜMAN DÜŞMANI; ZALİM BİR ÜLKENİN BAYRAĞINI SALLAYA SALLAYA BAĞIMSIZ olunur mu be hey manyak?

Aponun yeğeni milletvekili dilek öcalanın twetter sayfası hacklanmış.

"DAYIM ABDULLAH ÖCALANA İDAM İSTİYORUZ, HEMEN ŞİMDİ" yazılmış.

Genelde birilerinin hesabının hacklenip bir şeyler yazılmasını çocukca buluyordum ama doğru konuşayım ki bu sefer çok YAKIŞMIŞ!!!

"Kürdistan bağımsız olması gereken bir ülke, Irak anayasası, merkezi hükümetin anayasasıyla da zaten özerk bölge olarak tanımlanan, parlamentosu olan, cumhurbaşkanı olan, başbakanı olan bir özerk bölge deniliyor. Bana göre bir ülke bence bağımsız olması gerekiyor. Ben Türkiye'nin de adım adım buna yaklaşan bir tavır içinde olduğunu görüyorum. Kürdistan bayrağının asılması bunun bir ön adımıdır"

Bu sözler bugünler de televizyonda cem küçük denilen gazeteci ile program yapan ve asıp kesen fuat uğur denen yandaşa ait.

Aynen böyle demiş!

Güne göre, trübünlere göre konuşan bu tipler maalesef bu ülkede gazeteci kimliği taşıyor, televizyonlarda boy gösterip, güya halka akıl veriyorlar!

Ama ARŞİV UNUTMUYOR!

Fakat bunlarda utanma yok ki, bunların dönüş hızına vantilatör pervaneleri bile yetişemez, şimdi çıkarlar bunu hatırlatanları fetöcü vs. diye suçlarlar!

UTANMAZ bunlar UTANMAZ!