Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Diyarbakır Kocaköy'de çıkan çatışmada maalesef bir uzman çavuş şehit olmuş.

Allah mekanını cennet eylesin, tüm sevenlerinin başısağolsun.

Askerimize, polisimize uzanan kahpe eller kurusun.

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Irakta yapılan referandumun kesin sonuçları açıklanmış, buna göre evet oyları yüzde 92.73 oranında çıkmış.

Türkiyeden kuzey ıraka yapılan tüm uçuşlar durdurulacakmış.

Türkiye vanayı kapatırız diyor, petrolü kime satacaklar, aç kalırlar vs. diyor, peki bu dediklerimizi gerçekten yapar mıyız?

Ben şahsen bunları yapabileceğimize inanmıyorum, kısa vadede belki bir şeyler yapılıyor görülecek ama uzun vadede özellikle petrol olayının yapılacağına inanmıyorum.

Yine de bekleyelim, görelim.

Bahçeli amcamızın açıklamasına göre 5 bin ülkücü Kerküke müdahale için hazırmış!

Kusura bakmasın ama ben bunu çok saçma, çok hamasi bir nutuk olarak görüyorum.

Başkalarının çocukları üzerinden, canları üzerinden hamasi nutuklar atmak kolay değil mi?

Bahçeli efendi, SEN HAZIR MISIN ORAYA GİTMEYE?

Milletin çocuklarını bırakın, SİZ HAZIR OLUN İLK ÖNCE!

Ayrıca ;

Türkiye sınırı ile Kerkük arası yaklaşık 400 KM.

Kuzey ırak Barzani yönetiminde iken sınırı geçip 400 km ilerdeki Kerküke nasıl ulaşacaksınız çok merak ettim???

Edremit'te pompalı tüfekle ateş ettiği 6 yaşındaki ilkokul birinci sınıf öğrencisini öldüren, annesini yaralayan zanlı teslim olmuş, adliyeye getirilirken gazetecilere de "Onu değil, anasını öldürecektim. Çıkınca, anasını öldüreceğim." diyor.

NEDEN yaptın sorusuna da "keyiften" cevabını veren zanlı, "istersen seni de yaparım" diyor.

Adam çıkacağından o kadar emin ki, çıkınca anasını öldüreceğim diyebiliyor.

İşte İdamın olmaması bunları kudurtuyor.

İdam cezası olsa, bunu daracağında sallandıracak olsan böyle havlar mı?

Erdoğanın "barzaninin son ana kadar böyle bir şey yapacağını tahmin etmiyorduk, YANILMIŞIZ" sözü tartışılıyor.

Chp BU KAÇINCI YANILMA? diye sormuş.

Akpnin, Erdoğanın yanılmasına, aldatılmasına, kandırılmasına o kadar alıştı ki millet, kaçıncı kandırılma olduğunu kimse bilmiyor artık!

Erdoğan "vana bizim elimizde, vanayı kapatırız, petrolü kime satacaklar?" demişti kuzey ırak için.

Küçük barzani "doğru, vana türkiyenin elinde, AMA ANLAŞMA VAR" diyor, ''Tam tersine biz doğalgaz borusu döşeme çalışması içindeyiz." diyor.

Öyle görünüyor ki Türkiyenin vanayı kapatırız lafı bir blöf, uygulamada pek olmayacak gibi bir görüntü var.

Bu arada küçük Barzani ANLAŞMA VAR demiş ya, çok merak ettim, Türkiye bu anlaşmayı ırak hükümetiyle mi yaptı, yoksa Barzani yönetimiyle mi?

Erdoğan vanayı kapatırız, ekonomik yaptırım uygularız, aç kalırlar vs.vs. gibi şeyler söylemişti.

ekonomi bakanı nihat zeybekçi ise tam tersini söylüyor, "Kuzey Irak'a karşı ekonomik ambargonun tehlikeli bir söylem olduğunu ve ambargoyu yanlış bulduğunu" açıklıyor.

“Ticaretle ekonomiyle ilgili faaliyetlerimizi devam ettireceğiz. Son Bakanlar Kurulu toplantısında ve yaptığımız görüşmelerde de bu görüşümüzü değiştirmemize neden olacak bir karar alınmadı” diyor.

Demek ki erdoğanın bu sert sözleri vatandaşın GAZINI ALMA olayı.

Motorlu taşıtlar vergisine yüzde 40 oranında zam geliyormuş.

Adında ADALET kelimesi olan akpnin adaletine hayranım!

Maaşlara yüzde 4 vergilere yüzde 40 ZAM.

AKP'nin adındaki ADALET bu demek ki!

İşin ilginci maliye bakanı daha 2 ay önce OTOMOBİLDE, SİGARADA VERGİ ÇOK YÜKSEK demişti!

ÇOK YÜKSEK dedikleri vergiye yüzde 40 DAHA ZAM YAPIYORLAR!

Arakan, Arakan.

KAN ağlayan Arakan ve Arakanlı MÜSLÜMANLAR.

Ve unutulan MÜSLÜMANLAR, MAZLUMLAR.

Yüzbinlerce Arakanlı müslümanı perişan vaziyette.

Bunlar Akpli ankara belediye başkanı melih gökçek'in normal insanların beynini yakacak twetleri!!

Yapılan vicdansız yüzde 40 zammı savunmak için bunları yazmış.

Akpye çok teşekkür ederiz.

Allah korusun bu zammı yapmasalardı ülke bölünüp gidecekti!

Melih öyle diyooooooo!