Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Ağrı Güngören Köyü yakınlarında çıkan çatışmalarda, 2'si asker, 2'si güvenlik korucusu, 4 güvenlik görevlisi şehit olurken, 8 güvenlik görevlisi de yaralanmış

Sınırımızın kuzey ırak tarafında pkakalı hainlerle çıkan çatışmada 1 askerimiz şehit olmuş, 4 askerimiz de yaralanmış.

Şehidlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Bir kaç gündür yine şehit haberleri peşpeşe geliyor ama SESSİZCE geliyor.

Dile kolay; Sadece dün 5 şehidimiz vardı. 5 can, 5 fidanımız kara toprağa düştü.

Ama dediğim gibi SESSİZCE!

Onlarca, yüzlerce haber sitesi, onlarca gazete, televizyon abuk subuk şeyleri, mankenlerin bacaklarını, gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirmelerini görüyorlar ama şehit haberlerini yüzde 90'ı görmezden geliyor.

Şehit haberlerini görmezden gelenlerin vicdanlarına tüküreyim.

Kuzey ıraka yapılan uçuşlar iptal edilmiş.

Kuzey ıraka yapacağımız ilk yaptırım bu herhalde, başka yaptırımlar gelecek mi beklemek lazım.

Fakat bu yaptırımlardan kuzey ırak mı zararlı çıkacak Türkiye mi zararlı çıkacak bu konuda şüphelerim var benim.

Kuzey ırakta inanılmaz bir iş alımı vardı Türk iş adamları açısından, binlere ihale, binlerce çalışan vardı kuzey ırakda.

Ve Türkiyeye petrolden gelen gelir de vardı.

Dediğimiz gibi yaparsak vanayı kapatırsak, kapıları kapatırsak onlar mı biz mi zararlı çıkarız?

MTV'ye yapılan yüzde 40 zammın gürültüsü devam ediyor.

Yüzde 40 denmişti ama bazı araçlarda bu zam yüzde 70'e kadar çıkıyormuş.

Kazığın ucu açık demek ki!

Akp maşallah çok kaliteli kazık yapıyor!

2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacakların şimdiden sayısı 2 oldu.

Doğu perinçek resmi olarak açıklamıştı şimdi de meral akşener 100 bin imza toplayıp aday olacağını açıklamış.

Vatana millete hayırlı olsun.

Vatana millete kim hayırlı hizmet yapacaksa o kazansın diyelim.

Milli takım eski teknik direktörü fatih terim ve tazminat haberleri de devam ediyor.

Terim federasyona tazminatımı ödeyin demişti, tff HAYIR ÖDEMİYORUZ; MAHKEMEYE GİT demiş.

Burda bence tff trübünlere oynuyor.

Terimi hiç sevmem, gönderilmesine de acaip sevindim ama adamla anlaşmayı yapan tff, terim kendi kendine sözleşme uydurmadı değil mi?

Erdoğanın tabiriyle; EEEEEYYYYY TFFF; kör müydünüz terimin önüne bu sözleşmeyi korken, o kadar tazminat maddesini niye kabul ettiniz?

Şimdi sırf trübünlere oynamak için ödemiyoruz vs. diyorsunuz, çok utanmazsınız çok!

Türkiyede hukuk varsa terim bu tazminatı İSTERSE söke söke alır.

Ama daha önce de yazmıştım tekrar edeyim; Ben Türkiye devletinin yöneticilerinin yerinde olsam bu federasyonu, bu vicdansız sözleşmeye imza atan federasyonun tüm yetkililerini derhal görevden atarım.

"İnsanları sadece magazin ve evlilik programlarına yönlendirmek ahlaksızlıktır."

Bu sözler sanatçı leman sam'a aitmiş.

Fikir ve düşünce yapısı olarak hiç ortak özelliğimiz yok ama bu sözünde son derece haklı, aynen katılıyorum.

Aydınlık gazetesi yazarlarından Sabahattin Önkibar, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in sabah saat 06.50 sıralarında apar topar Güven Hastanesine kaldırıldığını, burnundan sürekli kan geldiğini yazmış.

Melih gökçek ise bunu yalanlamış, Mamak kongresine giderken küçük bir burun kanaması sebebiyle hastaneye uğradığını belirtmiş ve PALAVRACI SABAHATTİN ÖNKİBAR demiş.

Kurtlar Vadisi hayranlarına iyi haber.

necati şaşmaz KURTLAR VADİSİ KAOS ismiyle yeniden ekranlara döneceklerini açıklamış.

Çok uzun yıllar devam etti, yıprandı vs. dendi ama şimdi başlasa şu an yayınlanan yüzlerce dizinin bir çoğunu ezer geçer kurtlar vadisi bence.

Fnerbahçe 2 kırmızı kart gördüğü maçta akhisar spora 1-0 yenildi.

Fb hocası aykut kocaman hakeme çok sert eleştiriler yaptı maçtan sonra.

Aynı kocaman buz gibi golün verilmediği, yine buz gibi penaltının verilmediği maçta beşiktaşı yenmişlerdi ve ÇATIR ÇATIR YENDİK demişti.

Eeee şimdi de sana AKHİSAR SENİ ÇATIR ÇATIR YENDİ demezler mi be aykut hoca???

Yanlışlık, haksızlık rakibine yapıldığında çatır çatır yendik dersen şimdi konuşmaya hakkın olmaz, konuşsan da takan olmaz seni Aykut hoca!

Akpli maliye bakanı naci ağbalın 20 temmuz tarihinde VERGİ ZAMMI YOK dediği ortaya çıkmış!

Temmuzda zam yok, eylülde yüzde 40 zam!

E normaldir, adı üstünde AKPLİ BAKAN!

Ve bir referandum krizi de avrupada.

İspanyada katalonyalılar BAĞIMSIZLIK REFERANDUMU yapacaklar.

İspanya hükümeti ise böyle bir durumda ASKERİ müdahalede bulunacağını açıklamıştı.

Bakalım katalonlar Barzani gibi direnip referandumu yapacaklar mı, yoksa geri adamı atacaklar mı, referandum yapılacak olursa askeri müdahale olacak mı?

Hep ortadoğu mu uğraşacak bu işlerle, biraz da onlar uğraşsın değil mi?

15 temmuz darbe girişiminin ana davasında tutuklu yargılanan dönemin 3.ordu komutanı Korg. Erdal Öztürk tahliye edilmiş.

15 temmuzdan sonra tutuklanan bir çok kişi hakkında birer birer tahliye kararları çıkıyor.

Tabi insanların aklına da bu kadar önemli görevlerde bulunan kişiler hakkında darbeci olduklarına dair KESİN KANIT yoksa niye tutuklandılar sorusu geliyor.

KESİN KANIT; BİLGİ; BELGE yoksa niye tutuklanıyor bu insanlar, varsa niye 9-10 ay içeride yattıktan sonra tahliye ediliyorlar????

Twetterde celal kılıçdaroğlu adıyla açılan bir hesap vardı ve sürekli "Ağbeyim kemal ....." diyerek kemal kılıçdaroğlu hakkında acaip yazılar yazılıyordu.

Bu hesapda yazılan bir hakaret için dava açılmış, dava açılınca celal kılıçdaroğlu mahkemeye BENİM SOSYAL MEDYADA HESABIM YOK demiş!

Madem hesabın yok aylardır niye hiç sesini çıkarmıyordun? Gazetelere, televizyonlara haber oldun, kk’nin kardeşi şöyle diyor, böyle diyor diye haberler çıktı, hiç sesin çıkmadı, dava açılınca benim hesabım yok de, oh ne güzel dünya değil mi?

Mahkemenin yerinde ben olsam bu adamı mahkum ederim!

Hem de bu hesabı kimler kullanmış, bu adama bu hesabın kullanılması için ne verilmiş bunları da ortaya çıkarmak lazım.