Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Üye olmadan linkleri göremezsiniz üye olmak için hemen tıkla! Click here to register]

Şırnakta üs bölgesinebir grup pkakalı tarafından yapılan saldırı sonucu çıkan çatışmada 1 Yüzbaşımız ve 1 korucumuz şehit düşmüş, 3 de yaralımız var.

Önceki gün 6 şehidimiz vardı, dün de 2 şehidimiz.

Tüm şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum.

İçişleri bakanı süleyman soylu "teröristlerin kol saatlerinin marrkasını bile takip edebiliyoruz" demişti, yine soylu "İHA ile yaptığımız operasyonlarda tek bir şehit bile vermedik" demişti.

Ama her gün şehit haberi geliyor.

Bu mudur teröristlerin kol saatlerinin markasını bile izlemek?

Allah aşkına bu şehit haberleri ne zaman kesilecek?

İstanbul Ataşehirde güvenlik kameralarına yansıyan bir görüntü.

İki ayaklı bir ŞERREFSİZ YARATIK yol kenarında durmakta olan bir kadına durup dururken saldırıyor, öyle bir vuruyor ki kadın upuzun yere düşüyor.

Bu kanı bozuk mutlaka bulunmalı ve cezalandırılmalıdır.

Son zamanlarda şiddet olan bir çok olay basına yansıda, faili yakalandı ama bi bakıyoruz bir çoğu serbest bırakıldı.

bu yanlış.

ŞİDDET (erkek, kadın, çoluk, çocuk, başı açık, başı kapalı, şortlu, şortsuz, hayvan vs.vs.) her kime karşı oluyorsa olsun fark etmez şiddete başvuran cezalandırılmalıdır.

(Bu iki ayaklı insan denen yaratık yakalanmış, dilerim serbest bırakılmaz)

Dün meclis açılış töreni vardı, törenden sonra Erdoğan, Kahraman, Yıldırım, Bahçeli, Akar, bazı bakanlar, yüksek yargı organları başkanları, kuvvet komutanlarının vs. katıldığı bir toplantı olmuş, bu toplantıda kılıçdaroğlu yokmuş.

Meclis başkanı kahraman "davet ettik, başka programı varmış" demişti, ancak kılıçdaroğlu "hayır beni davet etmedi, meclis başkanına YALAN SÖYLEMEK yakışmıyor" diyor.

Bunun üzerine TBMM başkanı kılıçdaroğlunu arayarak "ekiplerimiz arasında aksaklık yaşandı vs.vs." diyor ve KILIÇDAROĞLUNDAN ÖZÜR DİLİYOR.

Haber kısaca böyle.

Olay aynen böyle olmuşsa ana muhalefet lideri neden çağrılmamış?

Çağırmadıklardı halde tbmm başkanını “çağırdık, başka programı vardı” gibi saçma sapan konuşması neyin nesi Allah aşkına?

Bilerek, isteyerek çağırmadıysanız çağırmadık demeye gücünüz yetmedi mi?

Koskoca tbmm başkanına YALAN SÖYLEMEK YAKIŞIYOR MU yahu?

Yalanlanacaklarını bile bile niye yalan söylüyor bu insanlar?

Ve Katalonyadaki referandum olayı ispanyayı karıştırdı.

Referanduma, sandıkları İspanyol polisi ve jandarması müdahale etmiş, yüzlerce yaralı var.

Dilerim can kaybı vs. olmadan çözülür bu olaylar.

Kuzey kore ile abd arasındaki atışmalar devam ediyor.

Kuzey kore "AMERİKANIN BUNAK PSİKOPATINI UYARIYORUZ" açıklamasında bulunmuş.

Korenin gerçekten abdye kafa tutacak gücü var mı, bunlar bir blöf mü, danışıklı dövüş mü hiç emin değilim.

Habere göre, Bursada evli bir kadın, 4 çocuğu var, biriyle ZİNA yapıyor, 5 sene devam ediyorlar, hatta zina yaptığı kişiden hamile kalıyor, doğuruyor, kocasının üzerine kaydettiriyor.

Sonra ne oluyorsa aralarında ilişkileri bozuluyor, zina yapan erkek kadının kocasına mesaj atıyor ve olayları anlatıyor.

Ve kadın bu kişiyi vurarak öldürüyor.

Okurken bile insanın midesi bulanıyor.

Zinanın nasıl bir pislik olduğunu, nasıl bir ahlaksızlık olduğunu gösteren bir haber.

Ve tekrar ediyorum:

BU TİP OLAYLAR İÇİN İDAM CEZASI GELMELİDİR!

Erkek, kadın fark etmez, İDAM uygulanmalıdır.

son dönemlerin en meşhur kelimesi, BYLOCK.

Temel karamollaoğlu saadet partisi istanbul yönetim kurulu üyesi mustafa yamanın fetö-bylock iddiasıyla tutuklanmasına tepki göstermiş.

Karamollaoğlu "kimin telefonunda bylock çıktıysa biz hapse atarız' diyorlar. Bunu kamil manada uygulasınlar; AK Parti'nin yüzde 60'ı hapse girer. Niye hapse girer diye bu kadar kesin söylüyorum. Çünkü FETÖ örgütünü makbul hale bu arkadaşlarımız getirdi. Demediler mi onlardan referans almazsanız devlete giremezsiniz. Bugün bakan olanların internet sitelerine girdiğiniz zaman FETÖ'cülerden aldıkları tezkiye mektupları vardı. İşler değişti şimdi herkes suçlu. Önce siz kendi içinizi temizleyin. Mustafa Yaman'ın bunlarla bir ilgisi yoktur" diyor.

Haksız mı?

Bence yüzde yüz haklı.

Bu olaylarda zaman zaman işin iyice cılkı çıkıyor çünkü.

Hatta Erdoğan bile “fetö ile alakası olmayanlar gözaltına alınıyor, AT İZİ İT İZİNE KARIŞMIŞ DURUMDA” demedi mi?

Akpli vekil selçuk özdağ "Geçmişte katsayı adaletsizliği nedeniyle imam hatiplerin önünü kesmek yanlıştı. Şimdi de aynı şekilde talep olmadan imam hatip açılmasını da doğru bulmuyorum, israftır" demiş.

"bu imam hatiplerin mehabetine de zarar verir diye düşünüyorum. Nerede, ne lazımsa onu açmak lazım." diyor.

Son derece makul, aklı başında bir konuşma.

Aynen katılıyorum selçuk özdağa.

Komediye gel komediye!!!

Erdoğan devreye girmiş, yüzde 40 lık MTV zammı bakanlar kurulunda yeniden görüşülecekmiş!

Şimdi bazıları yaşa reiiissss, aslan reiissssss, nasıl da devreye girdiiii diyecektir!

İyi de reis zammı yapan akp'nin genel başkanı değil mi?

AKP HÜKÜMETİ bir vergiye zam yapacak ama AKP GENEL BAŞKANI REİSİN HABERİ OLMAYACAK, haberi olunca müdahale edecek öyle mi?

YERSENİZ ÖYLE!

Bu arada melih gökçek de zor durumda, zammı öyle bir savunmuştu ki, neredeyse karşı çıkanları ülkeyi bölmekle suçluyordu.

Şimdi ne olacak ey gökçek, reise de aynı sözleri söyleyebilecek misin?

Binali yıldırım da MTV sorusuna MTV MÜZİK KANALI DEĞİL Mİ? diye alaycı konuşmuştu, reis bakanlar kurulunda yeniden görüşün dediğine göre Binali yıldırım bakanlar kurulunda da MTV MÜZİK KANALI diyebilecek mi?

Dediğim gibi; GEL VATANDAŞ, KOMEDİYE GEEEELLLLLL!